Идея за подарък за

  • 503
  • 9
 момиченце - на 10 годинки!  Големият ми син е поканен на Рожден ден на съученичка.  А аз си нямам и на идея от какво се интересуват момиченцата на тази възраст. За рожден ден на момче- нямам грешка в идеите, а и помощници имам / скоро  ходихме на 3 момченца на  РД и те си харесаха много подаръците/. Всичките момиченца на наши приятели или познати  обаче са доста по - малки от 10 години.
Така ,че мили мами, ако имате дъщеричка/ роднина и т.н./ на тази възраст ,ще съм много благодарна, ако  споделите какво би и харесало като подарък.
 Приятен ден на вси4ки!
Виж целия пост
# 1
някакъв интересен калъф за дискове,
има една серия шампоани с гъби и четка за зъби на Дисни или Барби или Братз.
Някакъв часовник, има по 12- 25 лева много добри детски часовници, щом е за съученичка, едва ли ви е много близка.
Виж целия пост
# 2
 Мисля,че ще се зарадва и на някакво оригинално сувенирче,статуйка,нещо от сорта Peace
Виж целия пост
# 3
За мен универсален подарък е хубавата книга,естествено съобразена с възрастта...Но си зависи и от самото дете,затова разпитай сина си какво е момиченцето,дали обича да чете и т.н.Другото,което ми хрумва,е комплект с разноцветни маниста,от които да си направи сама гривнички,герданчета и т.н.
Виж целия пост
# 4
Моята кръщелница се радва на енциклопедии, козметика, всякакви аксесоари - чантички, несесери за училище, харесва и плюшени играчки (все още - то май тази болест от кръсницата я е прихванала:))) )
Последния подарък, на който много се зарадва е един лексикон, който купих от книжарница.
Успех !
Виж целия пост
# 5
хубави идейки са дали другите момичета,а аз да допълня и албум за  снимки....винаги е необходим според мен и е страхотен спомен!
Виж целия пост
# 6
Можеш да го свържеш с училище и да и подарите един несесер, с някоя барби,естествено  Grinning
Или и избери нещо от тук http://kids.market.dir.bg/scat.php?id=3519&p=0&vij=e&o=p
или пък от тези
Виж целия пост
# 7
Детски  комплект на Малиция - червило, дезодорант, парфюм, спирала, лак.
В книжарниците продават бележници (тефтерчета) с ключе.
CD на любим певец (това трябва да ти подскаже твоя син).
Виж целия пост
# 8
има едни рамки за снимки на дисни с разни пухчета и такива чудесий много оргинален подарък
Виж целия пост
# 9
  Mного благодаря за идеите момичета !  bouquet

И аз си мислех за книга или рамка за снимки, козметика/ ох , то много зависи как пък родителите ще погледнат на това.../. Днес  се разбрахме тактично, ако може синът ми да я попита какво би и харесвало като подарък.  А той  ме подсети за съседчето- преди повече от година / пак за РД/ искаше да му подарим  непременно колело ...Нямаме такива възможности, а  и деца всякакви.
  Мислех си и за компютърна игра/ моите се големи почитатели на това/ , но незнам момиченцата това вълнува ли ги.
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия