Добър гинеколог в Стара Загора

  • 1 444
  • 13
Здравеите момичета.От скоро съм в този саит и съм очарована от помоща която си оказвате взаимно.Със съпруга ми решихме да имаме второ дете(двамата сме на 36г),и затова ще ми трябва опитен гинеколог.Кажете ми знаете ли такъв в Стара Загора? Laughing
Виж целия пост
# 1
А с първото дете имахте ли проблеми? Или просто ти трябва доктор ? Питам защото специалисти по стерилитет в Стара Загора няма. Ние ходихме в Пловдив.
Виж целия пост
# 2
И аз също като Хера мисля,че  в Стара Загора специалист по стерилитет няма .Ако имате такива проблеми отивайте директно в София,за да не си губите времето Stop
Виж целия пост
# 3
Нямам проблеми със забременяването(поне така мисля)но работим по въпроса.Говори се в Стара Загора,че повечето лекари-гинеколози са комерсиални.Е,не че няма да си плащам,но да е добър специалист,отдаден на работата си.
Виж целия пост
# 4
Аз лично ти препоръчвам д-р Иван Тодоров като гинеколог.
Виж целия пост
# 5
Ами като нямате проблеми със забременяване за какво ти е гинеколог?
Виж целия пост
# 6
Ако искаш опитай при д-р Гидикова - мед.център "Св.Ана". Работят със Здравната каса , а лекарката е много внимателна.
Виж целия пост
# 7
и аз не знам наи-накрая при кой да се спра в стара загора newsm78
какви са ви отзивите за др.Енчева?
Виж целия пост
# 8
Рокси , ако имате проблем със забременяване , то специалист в Стара Загора няма да намериш. Най-добре е да се ориентираш към Пловдив. В Стара Загора и едни хормони като хората няма къде да пуснеш.
Виж целия пост
# 9
ами аз имам 1 спонтанен аборт преди повече от година,6 месеца след това започнахме да опитваме отново,но не се получава .винаги ми казват че всичко е ок,ама...
а наскоро ми откриха и киста...
наистина ли не мога да си направя  хормонални изследвания??
аз не живея в Бг и затова реших да се допитам и до вас относно Докторите
Виж целия пост
# 10
и аз не знам наи-накрая при кой да се спра в стара загора newsm78
какви са ви отзивите за др.Енчева?
При д-р Енчева ходя аз  Sunglasses Но ако искаш изследвания за стерилитет мястото не е в Стара Загора.
Виж целия пост
# 11
Ако изследваш хормони в Ст.Загора най-добре отиди в лабораторията на болница "Ритъм" или в Университетска поликлиника. А за Пловдив съм чувала от момичетата за лаборатория "Писанец"- дано да не обърках името.
Виж целия пост
# 12
Аз лично ти препоръчвам д-р Иван Тодоров като гинеколог.
Присъединявам се към това мнение. И аз съм негова пациентка, а и за него съм чувала само положителни отзиви Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Ако искаш опитай при д-р Гидикова - мед.център "Св.Ана". Работят със Здравната каса , а лекарката е много внимателна.
newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия