Кой доктор ви следи бремеността?

  • 58 853
  • 337
Мисля,че ако споделим кой доктор и в коя болница/поликлиника или друго здравно заведение/ проследява бремеността Ви ще е полезна информация както  за нас така и за новите майчета.  smile3522
Виж целия пост
# 1
Доктор Цанка Илиева - 27 ДКЦ, общо взето сме доволни, но понякога е разсеяна и забравя

Виж целия пост
# 2
Д-р Велев, Шейново.
Много е внимателени и съм страшно доволна
Виж целия пост
# 3
д-р Станев -Правителствена болница-дотук се справя чудесно с всичките случки на бременността ми Laughing
Виж целия пост
# 4
Ами аз ходя на ЖК в Шейново- там който е в кабинета, но в повечето случаи тези младичките гледат на ехографа консултират. Аз също се чудех дали сте избрали определен доктор или се преглеждате при общоконсултиращите в ЖК.
Виж целия пост
# 5
Д-р Тодор Димитров - Шейново. В различни темички тук съм го споменавала само с добро Grinning и с риск да се повторя за пореден път ще кажа, че съм изключително доволна от избора си!
Виж целия пост
# 6
д-р Пламен Миков, водеше ЖК в ДКЦ 2, но сега направи частен кабинетна ул. "Цар Самуил" № 111, тел. 983 38 12, работи със Здравната каса.

Перфектен е!
Виж целия пост
# 7
Д-р Тодор Димитров - Шейново. В различни темички тук съм го споменавала само с добро Grinning и с риск да се повторя за пореден път ще кажа, че съм изключително доволна от избора си!
цялата си бремнност следих при него,беше много приятно:)
Виж целия пост
# 8
Д-р Димитър Гунев,работи в Майчин дом.Посещавам частния му кабинет.Изключителен човек и професионалист,а скоро ми предстои и да раждам при него.
Виж целия пост
# 9
Д-р Велев, Шейново.
Много е внимателени и съм страшно доволна
Той ми прави серклажа.И аз имам добри впечетления от него,но тук го виждам в черния списък. #Crazy
Виж целия пост
# 10
Д-р Тотев-поликлиниката в Тракия
А секциото беше при д-р Стратев и д-р Иванова във Весела
Виж целия пост
# 11
д-р Савова от Св. София - не съм доволна
Виж целия пост
# 12
Д-р Чалманов в Шейново + ЖК, пак там.
За сега нямам оплаквания.
Виж целия пост
# 13
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4362.0
Виж целия пост
# 14
Desisue , искам да те питам нещо за д-р Гунев . След като ти предстои скоро раждане при него , той направил ли ти е обменна карта или ходиш паралелно мякъде и на женска консултация . Питам защото и аз ходя при него  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия