Бързо предястие с патладжан

  • 6 461
  • 12
Нарязвате патладжана на филийки и го осолявате.Оставяте го така около 20 минути и след това го измивате.
Нареждате филийките в намазнена тавичка,върху всяко парче слагате сирене,подправки каквито обичате,резенчета домат и печете в загрята фурна около 15 минути.
Поръсвате с кашкавал и оставяте още 5 минути.
Да ви е сладко!
Виж целия пост
# 1
Ще пробвам, че изглежда божествено  Peace

мерси за резептичката   bouquet
Виж целия пост
# 2
Изглежда страхотно Hug
Ще я пробвам непременно  bouquet


П.С. а да си пробвала  бял патладжан ....дали има разлика във вкуса newsm78
Виж целия пост
# 3
Изглежда страхотно Hug
Ще я пробвам непременно  bouquet


П.С. а да си пробвала  бял патладжан ....дали има разлика във вкуса newsm78


Не съм,снощи го измислих,но сигурно ще е хубаво!
Виж целия пост
# 4
мерси, добре ли се изпи4а патладжана за това време, само олио ли слагаш? или малко водица?
Виж целия пост
# 5
Останал ми е един голям патладжан и ще пробвам точно това предястие..Благодаря Wink
Виж целия пост
# 6
 Crazy Много обичам патладжани , ще пробвам   bouquet
Виж целия пост
# 7
И аз ще го пробвам, дояли са ми се патладжани и тъкмо се чудих как да ги направя.
Виж целия пост
# 8
Снежи,доколкото разбирам патладжана не го изпържваш предварително.Правих скоро нещо подобно само че филийките патладжан ги залях с доматен сос(с лук,чесън и магданоз),но на мъжа ми не му хареса.Друго си било като са изпържени,ама не пита в таз жега на кой му се виси до котлона. Laughing
Виж целия пост
# 9
мерси, добре ли се изпи4а патладжана за това време, само олио ли слагаш? или малко водица?


Да добре се изпича!Само олио слагам и е необходимо да омекне само!
Виж целия пост
# 10
Ще я пробвам тези дни непременно. Но имам въпрос към Anim: какви са тези бели патладжани? Не съм виждала по пазарите. Пак съм изостанала  #2gunfire
Виж целия пост
# 11
Ще я пробвам тези дни непременно. Но имам въпрос към Anim: какви са тези бели патладжани? Не съм виждала по пазарите. Пак съм изостанала  #2gunfire


Те не горчат и са много хубави.Яла съм такива домашни!
Виж целия пост
# 12
sneji_ , браво за рецептата...направих ги и са страхотни...смятам следващия път  да експерементирам с моцарела и за мъЖо с малко саламче!  chef
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия