Надуваемо легло

  • 6 860
  • 8
Някой има ли такова легло вкъщи? Може ли да се ползва за постоянно спане? Чували ли сте някакви отзиви?
Виж целия пост
# 1
зълва ми спи на такова. Интекс му е марката. доволна е, но смени три легла Mr. Green първото и второто след като веднъж ги отдуе, като ги надуеше пак спадаха за норматив. третото си е ок, спи само на него, отдувано е три-четири пъти и няма проблеми. обаче докато стигне до него беше голяма борба с гаранции и продавачки Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Имаме и ние на Интекс.Купихме го за гости - т.е. да се ползва инцидентно.Но тъй като през последния месец ту майка ми, ту свеки са вкъщи да гледат детето, леглото се ползва непрекъснато, даже не го спадаме - така си стои надуто.Казват, че е удобно PeaceНо, все пак, за постоянно собствено ползване, не бих си взела, честно казано Wink
Виж целия пост
# 3
вече имаше такава тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=118367.msg2165545#msg2165545 но си мисля не е най-добрия вариянт за постоянно ползване Peace
Виж целия пост
# 4
Ние имаме Интекс,но го ползваме само като имаме гости-тогава ние с мъжа ми спим на него Wink.Удобно е,но не за постоянно всекидневно ползване.Купихме го от Метро,излезе ни...вече не си спомням...но около 40лв с крачна помпа.
Виж целия пост
# 5
И ние имаме за гости, откакто сменихме дивана с неразтегаем се наложи да прибегнем към този вариант за гостите, обаче не мога да си представя това да е моето легло за постоянно, бих се чувствала ужасно колкото и да е удобно, все едно да спя завинаги на походно легло....
Даже съжалявам майка ми като дойде, че трябва да спи на него цял месец, но няма друг начин, въпреки, че тя твърди, че й е удобно...
Виж целия пост
# 6
Някой има ли такова легло вкъщи? Може ли да се ползва за постоянно спане? Чували ли сте някакви отзиви?
Това, което съм чула/чела като мнения по отношение на постоянно ползване на надуваемо легло са в по-голямата си част негативни Thinking
Виж целия пост
# 7
вече имаше такава тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=118367.msg2165545#msg2165545 но си мисля не е най-добрия вариянт за постоянно ползване Peace
Браво,бе, голяма съм заспа! smile3551 И то тема отпреди 20 дни....
Много ме е срам! Flushed Flushed
Виж целия пост
# 8
Негатив! Не си прахосвай парите, ще го изхвърлиш за няколко дни #Cussing out
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия