Натурални води

  • 1 122
  • 15
Днес забелязах по магазините освен традиционната розова вода натурални води от мента,маточина и лавандула.Производство са на Българска роза-Карлово.Купих си ментовата,представяйки се освежаващия ефект в тези горещини,но още не съм я ползвала.Вие полвали ли сте ги?Отзиви?
Виж целия пост
# 1
Не...но съм им хвърлила  око

Ето тук ги има:

http://www.rozata.com/index.php?main_page=index&cPath=36_26
Виж целия пост
# 2
Аз ползвам лавандуловата и съм много доволна  Wink Можеш да прочетеш Тук
Виж целия пост
# 3
И аз ползвам в момента ментовата, но хич не съм очарована от аромата и. Sick
Виж целия пост
# 4
Цяла зима ползвах розовата, сега си взех вода от маточина.
Страхотен тоник според мен. Освежава и предпазва от образуване на пъпчици  Peace
/верно, че аромата е малко странен, но предвид резултата ... /
Виж целия пост
# 5
От градински чай също е много добра,даже кожата ми е по-мека и нежна с нея отколкото с розовата вода,само аромата и е малко гадничък Confusedно по-важен е резултатът нали Laughing
Виж целия пост
# 6

Брей, изненадана съм! Имат интересни продукти, които досега, кой знае защо, не съм забелязвала по магазините. Ще взема да си потърся водата от маточина.
Виж целия пост
# 7
Ползвам от време на време различни и съм доволна! Също така бих похвалила и тониците им ... те пак са с натурални съставки! Преди месеци от розовата вода се обринах лекичко, докато си обтривах лицето е нея - кожата ми пареше ... ограничих до минимум употребата й! Peace
Виж целия пост
# 8
ползвам тази с маточината и розовата вода - много съм доволна
Виж целия пост
# 9
Ползвала съм розова и вода с маточина. Много съм доволна и от двете! Лятото ги държа в хладилника и в горещините често си освежавам лицето.
Изобщо не ми е хрумнало да търся лавандулова вода, а обожавам миризмата на лавандула  Heart Eyes
Добре, че е форумът  Hug
Виж целия пост
# 10
брей как ги хвалите тез води.....отивам до аптеката  Oha!
Виж целия пост
# 11
брей как ги хвалите тез води.....отивам до аптеката  Oha!


Пробвай обаче в Ремедиума, защото в обикновените аптеки не съм ги виждала! Peace
Виж целия пост
# 12
брей как ги хвалите тез води.....отивам до аптеката  Oha!


Пробвай обаче в Ремедиума, защото в обикновените аптеки не съм ги виждала! Peace

ок, благодаря за съвета   bouquet
Виж целия пост
# 13
брей как ги хвалите тез води.....отивам до аптеката  Oha!


Пробвай обаче в Ремедиума, защото в обикновените аптеки не съм ги виждала! Peace

ок, благодаря за съвета   bouquet



Моля, пак заповядай!  bouquet
Виж целия пост
# 14
Аз си купувам от козметични магазинчета. На доста места ги има  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия