Препоръчайте ми нещо за укрепване на имунната с-ма при дете на 1.5год.

  • 9 730
  • 42
Споделете моля,какъв имунностимулатор да ползвам за дете на 1.5г.
Виж целия пост
# 1
Аз съм много доволна от сиропа "ADliquid for kids".Давах го на сина ми когато навърши годинка по препоръка на нащата педиатърка. Да не чуе дявола,но от тогава не е боледувал. Давах го по схема 20 дни пие , 20-почива и после пак 20 дни пие, 2 пъти по 2,5мл.
Виж целия пост
# 2
Защо си решила да му даваш имуностимулатори ?
Ще ходите на ясла ли ?
Ако е така - тогава може да се посъветваш с Вашата педиатърка - ако не най- добре заложи на храненето - много- много плодове и зеленчуци. Това е най- добрия стимул за организма- като ми го казваха - аз нещо не бях много доволна- и не вярвах на този метод - но пък пробвах и сега след 4 месеца мога да кажа че наистина има страхотен ефект - просто не мога да повярвам - пу- пу
Но се изисква много нерви - особенно ако не сте свикнали да ядете сурови плодове и зеленчуци.
Давам и всеки ден кисело мляко с орехи и мед - но незнам дали за дете на 1г.и половина орехите могат да се дават newsm78
Виж целия пост
# 3
орехите - няма проблем, стига да са пасирани и по малко да се слагат
аз съм давала в плодово пюре досега
давай всеки ден прясно-изцедени сокове - ябълка, морков + черв. цвекло, портокал + грейпфрут
отделно - овесени ядки, накиснати ги давам в пюрето /пасирано/
пълнозърнести крекери също давам, вместо бисквити и сладкиши
Виж целия пост
# 4
Когато малката беше на 1.5 г. въобще не искаше да пие сокове, чай-ове, дори и гликоза не можах да я излъжа да пие (единия път, когато беше болна и абсолютно нищо не ядеше), а и въобще не сме по яденето, така че ни препоръчаха Multi Sanostol и това и давах. Цяла зима не ми се разболя.
Виж целия пост
# 5
Мултисаностолът при нас беше без ефект  Rolling Eyes
Сега ни изписаха Апровит. Някой има ли отзиви за него?
Виж целия пост
# 6
Мулти Саностол !!!
Виж целия пост
# 7
PeaceАз съм много доволна.
Виж целия пост
# 8
Давала съм Имуно Бейби и като че ли имаше ефект от него. Давам го, когато някой от семейството е болен, в комбинация с Мултисаностол.
Виж целия пост
# 9
На нас лекарката ни изписа "КИДИ"-пак са мулти витамини,но ти все пак си питай педито-всяко дете има различни нужди. Wink
Виж целия пост
# 10

Сега ни изписаха Апровит. Някой има ли отзиви за него?
Аз съм го давала, но след много тежко боледуване и срив на имунната система! Той по принцип не е за деца, но е много хубав препарат, повишава и апетита! Аз съм давала по 2-3 мл.
Виж целия пост
# 11
А отзиви за Апетон- нов препарат бил, с пчелно млечице и витамини. За подсилване на имунитета и апетита го дават май. На нас ни го изписа друга докторка и сега се чудя Апровит или Апетон  newsm78
Виж целия пост
# 12
Давала съм Имуно Бейби и като че ли имаше ефект от него. Давам го, когато някой от семейството е болен, в комбинация с Мултисаностол.

и аз давах от него, доволна съм  Peace
Виж целия пост
# 13
Коластра: newsm10 newsm10 newsm10

•   укрепва имунната система
•   увеличава устойчивостта към инфекции
•   спомага за по-добър растеж на децата
•   повишава здравината на костите
•   помага за изграждане на здрави мускули
•   увеличава физическата сила,
работоспособност и издръжливост   •   ускорява зарастването на рани и изгаряния
•   подобрява еластичността и тургора на кожата
•   намалява бръчките и освежава външния вид
•   регенерира нервната система и вътрешните органи
•   подобрява емоционалния тонус и настроението
•   забавя стареенето, удължава живота и
действа подмладяващо на целия организъм.
Виж целия пост
# 14

 Shocked Shocked
e не мислиш ли, че щом детето е на 1г. 5м. ще й е трудно на майката да я осигури.

Иначе по темата не се включих т.к. сме взимали 2 лекарства предписани от педиатъра, пък аз не съм медицинско лице да предписвам и не смея да препоръчвам.
Едното е езберитокс (капки, много е гадно, мирише на валериан) и Изоприносин (хапчета, след 2 вирусни инфекции в разстояние на почти 1 месец) но питай лекар !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия