външна температура

  • 659
  • 5
Момичета искам да споделя какво ме притеснява и да помоля за съвет. Меря си температурата под мишница и винаги се движи в диапазона 36.8, и забелязах че във втората фаза от цикала ми достига стойности 37- 37.1 предимно в слетобедните часове както и в първите два дни от менструацията. Изчетох толкова противоречиви факти в интернет и много се притеснявам, това високи стойности ли са. Бих искала отново да уточня че става въпрос за мерене под мишница, т.е не базална температура. Тревожа се,моля ви посъветвайте ме, толкова съм се притеснила че им дни в които стоя и само я меря. Четох че през първата ат от цикала, темпеарурата е по-ниска, но моята понякога слетобед достига 37, не знам може би от притеснение.....
Виж целия пост
# 1
и при мен е така. просто спрях да я меря, за да не го мисля. хормонално е, не се притеснявай Wink
Виж целия пост
# 2
и при мен е така. просто спрях да я меря, за да не го мисля. хормонално е, не се притеснявай Wink

Благодаря ти, аз наистина съм много притеснена, а и последните месеци не съм добре и с нервите.Но все пак бих искала да попитам колко са нормалните стойности....когато в повечето случаи температурата достига 36.8- 36.9 това повишени стойности ли са?Преди малко четох в форума едн ажена която беше много притеснена за сестра си ,която в слетобедните часове имала температура 37- 37.1 а сутрин 36.8 и се изплаших още повече и затова реших да помоля за съвет
Виж целия пост
# 3
36.8 си е съвсем нормална температура, моята винаги е такава, а в овулация и докато ми дойде имам обикновено около 37.1-37.2 температура. правила съм си изследвания преди година, когато и аз се притеснявах за тая температура и всичко беше ок.
щом се ядосваш повечко може и да е на нервна почва. не се притеснявай!
Виж целия пост
# 4
Здравей!
Нормално е за жени в репродуктивна възраст, във втората част на цикъла, ако е имало овулация Т да е от порядъка на 37 - 37.2. Именно на това се базира т.нар. температурен метод за наличие на овулация. Така, че всичко е нормално, не се притеснявай!
 Поздрави  Laughing
Виж целия пост
# 5
Здравей!
Нормално е за жени в репродуктивна възраст, във втората част на цикъла, ако е имало овулация Т да е от порядъка на 37 - 37.2. Именно на това се базира т.нар. температурен метод за наличие на овулация. Така, че всичко е нормално, не се притеснявай!
 Поздрави  Laughing

Да,аз съм на 25. Четох за тези стойности на базалната температура, но все пак тя се мери ректално и е по принцип по- висока, аз се притесних защото моята е такава като я меря под мишница
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия