Албумин?

  • 845
  • 6
Доста се рових с търсачката, но не открих това което ме интересува. Днес си взех изследванията. Срещу белтък в урината пише ОПАЛ. В събота съм на доктор. Може ли да ми каже няой това албумин ли значи че имам?
Виж целия пост
# 1
Означава опалесценция т.е.  малко, следи. Направи ново изследване, за да сравниш.
Виж целия пост
# 2
Забравих - имаш ли отоци и високо кръвно налягане? Ако тези три симптома са на лице настъпва токсикоза на бременността. Говори с гинеголога си! Успех!
Виж целия пост
# 3
Zdravei Mila,no ako ima ne6to obezpokoitelno doktora 6te ti kaje,ne se pritesniavai! Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Значи, че леко ти е завишен. Това е първата, най-ниска степен. Ограничи, ако можеш, изобщо не употребявай сол, пикантни подправки. Пий течности, но не прекалявай, около 1,5 л на денонощие. Към края на бременността, матката притиска бъбреците и оттам се получават тези проблеми. Благоприятства се задържането на течности в организма. Следи кръвното си налягане, измервай го поне веднъж седмично. Ако се е повишило с повече от 20 от нормалното за теб, консултирай се с лекар. В тези горещини вероятно имаш и отоци по краката. Облекчават ледените бани на ходилата.
Но не се притеснявай, не е страшен проблем!Леко раждане!
Виж целия пост
# 5
Получава се от замърсяване на пробата. Подобен резултат се получи при бебка. Повторихме изследването и албумина беше отрицателен.

Повтори изследването  Hug
Виж целия пост
# 6
А, да, и най-точно отчита при средна порция на първа сутришна урина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия