извънматочна бременност

  • 691
  • 10
Здравейтемомичета,
моля за вашия компетентен отговор: възможно ли е при извънматочна бременност да има овулация?  Имам съмнения за извънматочна, но не съм сигурна. Надявам се на вашата помощ
Виж целия пост
# 1
най-добре иди на гинеколог да се види, защото ако имаш извънматочна - колкото по-рано се открие - толкова  по-добре, да не говорим за рисковете от такава!
Виж целия пост
# 2
най-добре иди на гинеколог да се види, защото ако имаш извънматочна - колкото по-рано се открие - толкова  по-добре, да не говорим за рисковете от такава!
И аз така ще те посаветвам.Успех Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Отивай на доктор, с извънматочна бременност шега не бива. Можеш и кръвен тест да пуснеш, така ще разбереш веднага.
Дано да не е това  fingerscrossed
Виж целия пост
# 4
Направи си кръвен тест ВЕДНАГА. Аз се шашнах по същия начин преди 2 седмици. Пуснах кръвен тест, който излезе отрицателен. Недей се надява много на прегледи и ехографи, не винаги се вижда с тях. Сега важното е да разбереш дали наистина си бременна. После евентуално ще го търсите къде е. Успех и пиши!
Виж целия пост
# 5
как при извънматочна бременност да има ову  newsm78- при настъпване на бременност овулациите се преустановяват
Виж целия пост
# 6
най-добре иди на гинеколог да се види, защото ако имаш извънматочна - колкото по-рано се открие - толкова  по-добре, да не говорим за рисковете от такава!

Дано да грешиш, но не отлагай прегледа при гинеколог! Има доктори, които работят и в събота.
Виж целия пост
# 7
Zdraveite,kazvam se Maria i sam na 21 godini.Na 18-ti Avgust razbrah 4e sam bremenna ,otidoh na pregled i doktora ima samnenie  za izvanmato4na bremennost,no ne  e siguren.Kaza 4e 6tom nqmam nikakvi bolki e po dobre da iz4akame o6te 2 sedmici.Tova koeto vijda prili4alo pove4e na kista.No problema e tam 4e v matkata nqma ni6to,a kravniq test e polojitelen.Mnogo sam obarkana i ne znam kakvo da si mislq.Ako nqkoi e 4uval ne6to za podoben problem ,molq vi pi6ete mi.Blagodarq vi pedvaritelno.
Виж целия пост
# 8
Мария,
според мен не бива да чакаш. При положителен кръвен тест и нищо в матаката, няма какво да чакаш. Консултирай се с друг доктор. Кога ти беше последният цикъл?
Стискам палци всичко да е ок  fingerscrossed
Виж целия пост
# 9
Sedmica predi kravniq test si napravih drug koito be6e otricatelen.Ve4e hodih na trima i trimata sa na edno mnenie 4e trqbva da se  iz4aka.Vijdat ne6to koeto e 2 cm i e na iai4nica,karat me  da 4akam s nadejdata 4e bremennosta e o6te mnogo ranna i o6te ne se vijdalo.A az ne moga da stoq v nevedenie o6te dve sedmici.Koga nai rano se vijda zarodi6a?
Виж целия пост
# 10
ходих на лекар и той каза че нямам причине да се притеснявам. Надявам се да е прав. Видя и настъпваща овулация, което малко ме успокои.
Благодаря за бързите отговори и стискайте палци за  EFP
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия