клизма

  • 4 134
  • 64
правиха ли ви клизма,когато постъпихте за раждане?На мен лично не,може би в различните болници са различни изискванията.
Виж целия пост
# 1
При мен нямаше време за клизма Hug.
Доколкото знам май на във всяка болница ти правят клизма newsm78.
Виж целия пост
# 2
Правиха ми -да .Не е от най-приятните процедури ,но няма как беше ми по-спокойно . Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Да, правиха ми. Честно казано, бях много зле настроена, но се оказа, че не е това, което се описва, в смисъл, че нещата се представят доста пресилено. На фона на болките, които изпитвах при правене на разкритие, клизмата нищо не представляваше.
Виж целия пост
# 4
Да, но ми вляха съвсем малко, защото не бях яла същия ден, нито вечеряла предния. Знаех, че ще го предизвикват и не ми беше до ядене. Не беше неприятно, колкото очаквах.
Виж целия пост
# 5
Правиха ми, да.
Виж целия пост
# 6
Да правиха ми. Нищо не усетих  Whistling Абсолютно. Само по едно време започна да ме напъва Mr. Green За това нещо доста се пресилват нещата. Катетъра е дооооста по-отвратително. И слагането и махането и цялото усещане през тези 24 часа , през които имаш удоволствието да му се наслаждаваш Tired Абоката също е по-неприятен от клизмата, поне за мен
Виж целия пост
# 7
 Правиха ми, но това май беше най - неболезнената процедура за целия ми престой в родилното.
Виж целия пост
# 8
Да правиха ми. Нищо не усетих  Whistling Абсолютно. Само по едно време започна да ме напъва Mr. Green За това нещо доста се пресилват нещата. Катетъра е дооооста по-отвратително. И слагането и махането и цялото усещане през тези 24 часа , през които имаш удоволствието да му се наслаждаваш Tired Абоката също е по-неприятен от клизмата, поне за мен
Peace
Виж целия пост
# 9
Правиха ми, изобщо в този момент това ми беше най - малкото притеснение  Laughing
Виж целия пост
# 10
Направиха ми  Sunglasses .. И не беше никак зле  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Да, правиха ми. Честно казано, бях много зле настроена, но се оказа, че не е това, което се описва, в смисъл, че нещата се представят доста пресилено. На фона на болките, които изпитвах при правене на разкритие, клизмата нищо не представляваше.

 Peace
Виж целия пост
# 12
На мен ми направиха след операцията.И мен ме беше шубе,но е страхотно облекчение...
Виж целия пост
# 13
Правиха, и още как Wink...ама аз бях с контракции и не я усетих много много Embarassed
Виж целия пост
# 14
Да, и аз си отнесох клизмицата кат' куцо пиле домат. Не беше чак толкова зле.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия