Мебели

  • 6 334
  • 33
Здравейте,
предстои ни обзавеждане на нов апартамент и въпросът ми е: на коя марка мебели да се доверим? Споделете от кои марки сте доволни и от кои не?
Например някой пазарувал ли е от Айко? Как е качеството им? За колко време горе-долу става доставката?( не маловажен въпрос!)
А от Гарони? А този салон на Сливница с полските мебели?
Изобщо очаквам да споделите мнения и препоръки!
Ще съм ви много благодарна!
Поздрави! Hug
Виж целия пост
# 1
Преди седмица пазарувахме в Аико. За качеството не знам какво да ти пиша, зависи си може би от конкретната мебел.

Относно доставки и т.н. - купихме легло в събота вечерта, доставиха ни го в неделя, монтажната група дойде в понеделник. Всичко стана доста бързо. Доставката струваше 10 лева - само за транспорта, за носене до апартамента ми се досвиди да плащаме и сами си го качихме. Монтажът струва 1,5% от цената на закупеното, по желание е. Бяха експедитивни и точни, нямам оплаквания. Peace Доставката се уговаря още при покупка, съобразяват се с възможностите ти относно времето - ден и час.

Толкова от мен, дано съм била полезна.
Виж целия пост
# 2
Да ти кажа честно много хубави ми се видяха нещата в Айко. Имаш ли представа дали приемат поръчки за изработка по размер?
Виж целия пост
# 3
Не знам, но можеш да се обадиш и да питаш, или да им прегледаш сайта: http://aiko-bg.com/

Успех с мебелите. Wink
Виж целия пост
# 4
Не знам, но можеш да се обадиш и да питаш, или да им прегледаш сайта: http://aiko-bg.com/

Успех с мебелите. Wink

Много благодаря за сайта! Започвам да разглеждам!
Виж целия пост
# 5
И аз препоръчвам Айко Peace
Виж целия пост
# 6
Айко е просто магазин, който предлага мебели от много различни производители. Нямат собствени мебели. Както и повечето подобни магазини- този на бул Сливница, както и Лабиринт в Люлин.
Виж целия пост
# 7
http://www.mebeldizain.com/-разгледай и това
ние имаме диван от айко и сме доволни. не беше скъп и изглежда добре, спим на него, удобен е
Виж целия пост
# 8
Здравейте,  търся  юношески ъгъл с механизми но без ракла  с много възглавници за облегалки. В една от предишните теми, някой от вас беше пуснал сайт в който видях подобен на това което търся.  Сега обаче не можах да го намеря.
Много моля Hug  дали някой е виждал подобно нещо. Simple Smile
Виж целия пост
# 9
samata tia, вчера разглеждах каталога на Метро. Там имаше такава промоционална оферта, но ако не ме лъже паметта имаше и ракла. Леглата бяха с механизми. А възглавничките всяка сръчна домакиня може да си направи сама(аз нали съм от сръчните, в момента съм на вълна пердета  Crazy )
Виж целия пост
# 10
Виж и този сайт. В магазина работят с малки надценки:
www.enikom-m.com

Успех!
Виж целия пост
# 11
Момичета много сте бързи и точни.
Перличка и аз сам  набедена шивачка и в крайна сметка не изключвам сама да си ги направя, но има и готови и някак по провесионално ми изглеждат.
Благодаря и за сайта, все се каня да видя този магазин на Ломско. От сайта се вижда че, правят неща и по поръчка, за тези които се интересуват.
 Още веднъж благодаря  Hug Grinning  bouquet
Виж целия пост
# 12
Ние си купихме мебелите и за хола и за спалнята от този магазин. http://www.enikom-m.com/ Харесахме си от полската верига BRW, чийто мебели се продават и на Сливницар но продават и други. Фирмата е много коректна, не закъсняват с доставки и т.н.- поне при нас беше така. Предоставят превоз и монтаж. Имаме обзавеждането от около 3 мес. и засега сме много доволни. За магазина на Сливница бях чувала лоши коментари от мамите във форума и макар че цените им са малко по-ниски си избрахме другия. В Айко също има интересни неща. Успех в търсенето Grinning Голяма тръпка си е Wink
Виж целия пост
# 13
Искам само да вметна  зa brw  сайта им е www.brwmielec.pl и според мен са производители само на вратички. Та който има добър майстор, може да си  поръча само вратичките  . Фирмата вносител на вратички е Вега. Представителството им е  срещу КАТ -София. Имам съмнение че мебелите, които се представят за Полски, се произвеждат тук с тези вратички. Може и да греша. Но вратичките  са  тези.
Виж целия пост
# 14
Пoлската верига BRW е позната у нас още под името АРОН. Спалнята ни е от Арон и никога повече няма да повторим!!! #Cussing out Обели се на първия месец, както четох някъде това си е апликация върху талашитени плоскости!
Ужас!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия