Книга 'Дяволът носи Прада' в Космополитън

  • 4 482
  • 68
За всички, на които би им било интересно да я прочетат.
Днес излезна книгата 'Дяволът носи Прада' в сп.Космополитън на цена 8.75 лв.
Явно обаче се продава отделно - на мен вестникарят ми я продаде на цената минус тази на самото списание, т.е. за 5 лв.
Ще чета с интерес довечера  Grinning

Рапорт даден
Over and out!
Виж целия пост
# 1
Има ли някъде резюменце на тази книжка? Или пък, би ли споделила как е? Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Освен да ти препиша от задната корица на книгата, понеже още не съм я чела Grinning


Амбициозно момиче намира първата си работа в модно списание, в което властва чудовищна жена шеф. Сюжетът е разгърнат със завладяващ динамизъм.
Работата се оказва кошмар благодарение на Миранда Пристли, редактора, чието име всички произнасят със страх и трепет! И има защо...
Анди попада там, където господстват Прада, Армани и Версаче, а неговите обитатели са невероятно стройни, убийствено стилни жени и красиви мъже.
Светът на блясъка и на очарованието за младата Андреа е вгорчен от ужаса на усилието - ежедневно да угодиш на капризите на тиранична персона, която знае цената на успеха, и настойчиво изисква от другите пълно себеотдаване, много често граничещо с унижение.
Въпросите - да продадеш ли душата си заради работата, за която мнозина мечтаят и какви са последствията от компромисите, звучат на фона на събития, които се случват в Ню Йорк - град, който Лорън Уайзбъргър (авторката) обича и познава. Писателката знае предимствата да си млад и решен да се реализираш в мегаполиса и със страст проследява пътя към "готините, богатите, известните".

Това е.  Grinning
За филма, правен по книгата, имаше много положителни отзиви - надявам се книгата да е по-добра (филма не съм гледала още).
Виж целия пост
# 3
Хм, заинтересова ме, може да си я взема  Simple Smile
Обаче, дано да не прилича на книгата "Сексът и градът", защото съм много разочарована от нея, даже не съм я дочела  Crossing Arms
Апък като стана дума за книги от този жанр, горещо препоръчвам "Повелителката на метлата" от Софи Кинсела, гласувам за нея с две ръце  smile3521
Виж целия пост
# 4
Ще пробвам и аз да си купя само книгата, защото на списанието не съм фен (ще ме прощавате  Rolling Eyes )
Мерси Бу   bouquet
Виж целия пост
# 5
И аз си я купих за 5 лв., че списанието не ми харесва.
А и филма съм си свалила, обаче още не съм го гледала, че няма субтитри  Sad
Виж целия пост
# 6
Ооо, и аз сега ще се опитам само книгата да купя.
Виж целия пост
# 7
От книгата 'Сексът и градът' и аз бях страшно разочарована. Такъв хубав сериал, а такава нескопосна и боклучава книга! Crossing Arms

'Повелителката на метлата' (както и другите книги на Софи Кинсела) верно е много яка.

'Космополитън' и аз не чета, затова се зарадвах, че само книгата може да се купи - книга (особено хубава) за 5 лв практически вече не може да се намери...
Виж целия пост
# 8
а от къде купувате само книгата?От книжарница или от павилионите за вестници?
Виж целия пост
# 9
Хм, заинтересова ме, може да си я взема  Simple Smile
Обаче, дано да не прилича на книгата "Сексът и градът", защото съм много разочарована от нея, даже не съм я дочела  Crossing Arms
Апък като стана дума за книги от този жанр, горещо препоръчвам "Повелителката на метлата" от Софи Кинсела, гласувам за нея с две ръце  smile3521
"Сексът и градът" не съм чела, но съм чела друго на Кандис Бушнел и наистина не ми хареса. Иначе на Софи Кинсела ги обожавам всичките. А "Дяволът носи Прада" също ми хареса, хубава беше Grinning
Виж целия пост
# 10
Павилионите Grinning
Ако я има по книжарниците, вероятно ще е на по-висока цена. Но е издание на Космополитън, та не знам има другаде.
Виж целия пост
# 11
Ще взема да изтичам до павилиона отсреща   Peace
Виж целия пост
# 12
Павилионите Grinning
Ако я има по книжарниците, вероятно ще е на по-висока цена. Но е издание на Космополитън, та не знам има другаде.
10х  bouquet
Виж целия пост
# 13
Сега слязох до будката и жената веднага ми я даде за 5 лв. newsm44 Каза, че тези дето си купували списанията не са искали да си купят книгата и обратно.
Виж целия пост
# 14
Не се траете, отивам до будката!!!! Ех...мислех да хапна първо, ама не се траете, наистина... Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия