Давам безсрочно назаем :-)

  • 1 765
  • 22
Давам следните неща назаем до поискване... ако някога имаме второ бебе.

Книгата "Какво ви чака през втората и третата година на детето" - обемно и доста пълно издание, мога да го похваля като добър справочник със съвременна информация.

Надуваема ваничка, много удобно при пътуване с бебе.

Книга за бременни - The Pregnancy Book на д-р Сиърс
Labor Day - разкази за деня на раждането от различни жени
списание с кройки за бременни - Pre-maman.

Дрешки разни от 0 до 3 години Simple Smile

ще допълвам списъка.
Виж целия пост
# 1
Anda, разказите за раждането на английски ли са?
Иначе се записвам в твоята "заемодавачница", можеш да ми направиш картон. Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Книгата "Какво те чака през втората и третата година на детето" е страхотна, както и първата част, за първата година.
Виж целия пост
# 3
Разказите са на английски, още са свободни, всичко друго е вече заплюто - Бу е заплюла книгата за бременността за библиотеката на ЛЛЛ, ако има пътуващи кърмачки да я вземат и отнесат нататък, тяхна е.

Аааа, списанието е още свободно.
Ще проверя за една друга ваничка дали не трябва да я връщаме назад по веригата и ако не трябва, нея ще я подарявам - пластмасова, за малко бебе.
Виж целия пост
# 4
Много, много бих искала да се сдобия с книгата с разкази за раждането. Ще я върна след 3 месеца!
Виж целия пост
# 5
Ако не съм закъсняла,с удоволствие ще взема:

Книгата "Какво ви чака през втората и третата година на детето" - обемно и доста пълно издание, мога да го похваля като добър справочник със съвременна информация.

Надуваема ваничка, много удобно при пътуване с бебе.

И някои дрешки ще ми свършат работа.

И благодаря ,дори и да не са свободни. Simple Smile
Виж целия пост
# 6
На кой автор е книгата "Какво ви чака през втората и третата година на детето" ? Grinning
Виж целия пост
# 7
Книгата за 2-рата и 3-тата година я заплю catnadeen, получава я заедно с една Ан Бакюс.
Книгата за раждането обещах на emem.
Ваничката обещах някому, обаче не помня на кого  ooooh!
дрешките ще опиша по-подробно тези дни.

Открих вкъщи втори екземпляр на Ан Бакюс,"Когато се появи детето", тя е подарък за който я иска.
Хм, май ще трябва да организирам всички накуп, за да спестя време  Laughing
Виж целия пост
# 8
Анда,  bouquet
Виж целия пост
# 9
списанието с кройките е заплюто от Iviche i Василиса, да си се разберат за поредността.
Виж целия пост
# 10
списанието с кройките е заплюто от Iviche i Василиса, да си се разберат за поредността.
Ще си го гледаме заедно.  Laughing
Виж целия пост
# 11
списанието с кройките е заплюто от Iviche i Василиса, да си се разберат за поредността.
Ще си го гледаме заедно.  Laughing

Няма проблем, то и без това не е нещо, което се ползва постоянно.... Peace
Виж целия пост
# 12
Анда, "Когато се появи детето" за каква възраст е?
Изощо ако заемаш книги за възпитание на такива като моя, имай ме предвид /имам софийска връзка  Wink/.
Виж целия пост
# 13
списанието с кройките е заплюто от Iviche i Василиса, да си се разберат за поредността.
Ще си го гледаме заедно.  Laughing

Няма проблем, то и без това не е нещо, което се ползва постоянно.... Peace
Абе, на мен ми е още раничко да се обличам.  Rolling Eyes В третата седмица съм.  Joy
Виж целия пост
# 14
Аааа, Честито !!!  bouquet
Аз пък трябва да побързам, в 29-та съм... Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия