медецински колан за след раждане

  • 466
  • 7
Някой да знае от къде мога да си го купя в София.Само да не е по Интернет.
Благодаря предварително:)
Виж целия пост
# 1
  На женския пазар под колоните има един магазин за бременни. Имаха такъв колан и май струваше около 30 лв. 
Виж целия пост
# 2
Има много хубави 2 -3 модела на Triumph, които освен всичко не са много скъпи - под 40лв., ако не се лъжа. Не съм ползвала все още такъв, но скоро предстои  preggo (в 8-ми месец сме) и разглеждах. Мился, че марката си струва доверието. Успех!
Виж целия пост
# 3
А знаете ли дали тези медицински колани за след раждане са наистина ефективни? Любопитно ми е, аз също се замислям да си купя такъв... Знаете ли откога се препоръчва да се започне да се носи? Дали се слага веднага след раждането или се изчаква да мине някакво време?  newsm78
Виж целия пост
# 4
А знаете ли дали тези медицински колани за след раждане са наистина ефективни? Любопитно ми е, аз също се замислям да си купя такъв... Знаете ли откога се препоръчва да се започне да се носи? Дали се слага веднага след раждането или се изчаква да мине някакво време?  newsm78
И на мен ми е интересно как точно действат!? newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 5
А да има някои от Плевен и да ми каже аз откъде да си купя такъв колан. Мисля че ефекта е в това че не позволява на излишната кожа да увисва и да се отпусне.
Виж целия пост
# 6
Аз носих някакви дълбоки и стегнати гащи, които приличат на тези колани в нета, доста добре ми се прибра корема. Понеже с коремните преси може да се почне след 40 дни след раждане дотогава е добре нещо да придържа тази кожа докато се свива матката .
Виж целия пост
# 7
Има много хубави 2 -3 модела на Triumph, които освен всичко не са много скъпи - под 40лв., ако не се лъжа. Не съм ползвала все още такъв, но скоро предстои  preggo (в 8-ми месец сме) и разглеждах. Мился, че марката си струва доверието. Успех!
  Hug
не го ползвах, но си купих Simple Smile))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия