Време за правене на тест

  • 1 064
  • 10
Здравейте  Simple Smile
Чудя се дали 15-20 дена след закъснението е задължително тестовете за бременност да се правят сутрин или вече няма значение по кое време на деня  Embarassed
Все пак е минало доста време.
Виж целия пост
# 1
Мисля,че няма значение; първия път като бях бременна си направих тест следобед и си беше "силно" положителен; това-след 4-5 дни закъснение
Виж целия пост
# 2
Не мисля,че има значение кога се правят тестовете.
Правила съм 3 теста и то все следобидно време и трите си бяха положителни.Да добавя,че нямах закъснение,а 3 дни преди евентуалния цикъл.Така,че при теб трябва да покаже със сигурност.
Направи си теста и пиши...
Виж целия пост
# 3
Аз само си внушавам и се самонавивам, и все отлагам теста, за да не объркам нещо. Застраховам се, че ако е отрицателен, вината може да е във времето, теста, деня и т.н.  Embarassed
Трябваше да ми дойде на 7.08, днес стават 18 дена закъснение и вече имам въображаеми симптоми, най-надеждните от които са едно леко дърпане и напрежение в яйчниците + болки в гърдите и подут корем като след преяждане.
Стискайте палци, ще пиша какво е станало!
Виж целия пост
# 4
18 дена си е доста закъснение... Simple Smile

Давай смело с теста...!

Стискам палци да си бременна!
Виж целия пост
# 5
На това му викам аз закъснение-давай смело!!!! newsm10
Чакаме за отговор newsm17
Виж целия пост
# 6
айде и аз чакам....... Thinking
според мен трябва да си бременна и теста ти трябва да отчете и след обяд
Виж целия пост
# 7
Ще те хване теста и няма значение по кое време на деня е при такова закъснение.Ще се види и с ехограф ако отидеш.... Hug
Виж целия пост
# 8
Ще те хване теста и няма значение по кое време на деня е при такова закъснение.Ще се види и с ехограф ако отидеш.... Hug
Peace
Виж целия пост
# 9
Давай резултата, де  Simple Smile
При такова закъснение, трябва да е положителен  Peace Стискам палци Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Направих си теста точно на вторият ден закъснение, късно вечерта и отчете положителен резултат Wink. Дано и при теб това да покаже  bouquet!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия