Не ми хвана равномерно боята

  • 629
  • 3
Вчера реших да се поразкрася и отидох у приятелка да ме боядиса /боядисвам се русо, с Палете/. Приспахме децата, които по план трябваше да спят повече от час и почнахме процедурата. Да ама след 10-15 минути и двамата скокнаха, моят се разрева, аз полубоядисана отидох пак да го приспивам /заспива на гърда/ ... и така и не успях. Нейният също не заспа. И като се почна едно дивеене около нас и резултатът е плачевен. Имам някъде видимо тъмни петна /в корените, които бяха доста поизраснали/, изобщо личи си, че работата не е доизпипана. Сега се чудя, ако се боядисам още веднъж няма ли да си изгоря прекалено косата. Боядисах се с най-светло русото - скандинавско.
Виж целия пост
# 1
Сложно! Ако можеш изчакай поне 10 дни преди следващо боядисване. Вдигай косата, за да не личи толкова. Ако не, моят съвет е да отидеш при добър фризьор, който да ти помогне!
Виж целия пост
# 2
Сложно! Ако можеш изчакай поне 10 дни преди следващо боядисване. Вдигай косата, за да не личи толкова. Ако не, моят съвет е да отидеш при добър фризьор, който да ти помогне!

задължително изчакай, дори и при фризьор да отидеш. и също така бъди с мръсна коса, за да не ти се разрани кожата.
Виж целия пост
# 3
Сложно! Ако можеш изчакай поне 10 дни преди следващо боядисване. Вдигай косата, за да не личи толкова. Ако не, моят съвет е да отидеш при добър фризьор, който да ти помогне!

задължително изчакай, дори и при фризьор да отидеш. и също така бъди с мръсна коса, за да не ти се разрани кожата.

точно така  Peace  с тези неща шега не бива. Когато се правех руса и аз имах изненадки, но съм изчаквала поне 10-ина дни преди повторно боядисване
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия