Бебешки бански или непромокаеми памперси откъде?

  • 2 628
  • 3
Здравейте момичета,
търся бебешки бански на Бамбиномио за сина ми , че искам да го водя на басейн.
Лошото е че в един магазин, където знаех, че има със сигурност са се свършили.
Моля ви кажете ми , ако знаете откъде мога да купя, че ми трябват за понеделник Praynig
Чух, че имало и някакви памперси, които стават за тази цел, обаче и тях не знам къде да ги търся newsm78
Виж целия пост
# 1
Въпросните памперси са по-скоро "промокаеми" Simple Smile. Те ако бяха непромокаеми, щяха да се надуят като обикновените. Идеята на памперсите за басейн е, че пропускат водата (и съответно урината), но задържат аки, дори рядко. Двете фирми, за които със сигурност знам, че произвеждат такива пампи са Памперс и Хъгис.

Виж, къде да ги намериш в БГ не знам.

Бански с вграден найлон съм купувала от една верига магазини за относително евтини немски стоки, ама на, убий ме, не мога да се сетя как се казваше. Ще питам сестра ми, тя ще си спомни, и ще ти кажа.
Виж целия пост
# 2
Аз съм си поръчала непромокаеми гащички, като на Бамбино трябва да са  newsm78 След малко ще проверя дали са пристигнали, целия град обиколих и нямаше  #Cussing out
Казаха, че са около 2 лв, само че в Пазарджик.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Здравейте момичета,
търся бебешки бански на Бамбиномио за сина ми , че искам да го водя на басейн.
Лошото е че в един магазин, където знаех, че има със сигурност са се свършили.
Моля ви кажете ми , ако знаете откъде мога да купя, че ми трябват за понеделник Praynig
Чух, че имало и някакви памперси, които стават за тази цел, обаче и тях не знам къде да ги търся newsm78
Аз купих на беба бански на Банбино мио от електронния магазин Данет http://shop.danet.bg/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия