Обувките Geox ?

  • 2 388
  • 30
Я си кажете мнението за обувки Geox ?
Виж целия пост
# 1
Дъщеря ми има едни обувчици, целите и крачета в мазоли за първи път и излизат.Мъжът ми също има ени и казва , че му се набиват петите.Абе не съм очарована, а не са евтини.
Виж целия пост
# 2
аз имам 3 чифта-и съм мн. доволна...сещам се,че майка ми  си беше купила и и убиваха...мойте са спортни боти,едни чехли, а нейните са  затворени есенни обувки
Виж целия пост
# 3
Как ги носите зимата? newsm78 Доколкото знам и ботушите им са "перфорирани"!
Виж целия пост
# 4
Аз си купих точно ботуши и ще ви напиша отзиви след като ги понося малко.Мъжа ми имаше преди 3 години и беше многоо доволен.Затова и се обзаведохме с такива за зимата.
Виж целия пост
# 5
И аз се обзаведох с ботушки от миналата  разпродажба,но ще си изкажа мнението през зимата,като ги поднося Blush
Виж целия пост
# 6
аз съм доволна и то много. Ходя в жегите със затворени обувки на фирмата и няма никакво спарване. Имам и чехли. Наскоро обзаведохме и мъжа ми с такива обувки. Той също е доволен.
Виж целия пост
# 7
Само дребния го обуваме от там, аз не мога да си харесам обувки. Има спортни обувки (твърде спортни) и такива, които са стил "делова жена".
Дребният се чувства добре в обувките си (видимо), пера ги в пералня и са като нови.
Виж целия пост
# 8
Добри са като качество, но аз не им харесвам дамските модели нещо, иначе имам едни официални, които обувам мноооого рядко. Мъжът ми си взе зимни, доста симпатични.
Не пропускат - дишат, но не пропускат  Wink
Виж целия пост
# 9
Моите обувки бяха с дефектна клапа на лявата. Дефекта се прояви след 2 месеца. Не ми предложиха обещетение. Така че едната диша, другата пие.
На мой приятел, когото заведох там, обувките са му същите-кецове, едната пие, другата диша. Още в гаранция той ги занесе, и му ги смениха. Същото. Или сме каръци, или в Геокс и пият и дишат.
Виж целия пост
# 10
Имам няколко чифта - спортни естествено и съм много доволна. Това, че са "дишащи" - имат дупчици на подметките не пречи изобщо . Пробвала съм ги при пороен дъжд - не пропуснаха капка Grinning
Виж целия пост
# 11
Като изключа това , че са грозни и никога не бих си купила от там  Naughty , мъжът ми каза по повод на едни негови , че по - неудобни обувки не е носил през живота си  Close
Виж целия пост
# 12
Качеството не е лошо, но моделите на обувките тук не са от сегашните колекции. Като бяхме в Австрия мъжо си хареса 2 модела и реши като се върне да ги купим - няма ги и досега, все му обещават, че скоро ще докарат сегашната колекция. Последния път даже му казаха, че той не бил видял хубаво и той като ги насмете всичките продавачки кого ще правят на луд си признаха, че им карат по-изостанала стока.
Виж целия пост
# 13
Мои познати се оплакват, че в дъжд и сняг обувките им пускат  Twisted Evil
Купувани са от София.
Виж целия пост
# 14
Взимам детски, но от моделите за възрастни нищо не мога да си харесам..........не са мой тип.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия