за КолАктив - повишаване на имунитета

  • 2 637
  • 8
Мога ли да ви попитам, мами, някоя от вас ползвала ли е, за себе си или за детето КолАктив на Аква Сорс за повишаване защитните сили на организма. Аз лично го чух от една позната, която всяка есен го давала на детето и каза че имало ефект. Ако някоя има лични впечатления за този препарат, моля да ги сподели!
www.anhira.com/superhrani/colactiv_bg.php
Виж целия пост
# 1
и на мен ще ми бъде интересно да чуя отзиви, защото се замислям да я давам на Ники.
а каква е цената?
Виж целия пост
# 2
нямам представа колко струва, но ще попитам. Но дори и да е скъпо ако отзивите за него са добри си заслужава да го купя на детето, щото иначе като си представя какво ни чака зимата ...
Виж целия пост
# 3
82,3 лв струва, 120 капсули

Много съм доволна от него, но съм противник на даването превантивно на каквото и да било. Ползвам го когато детето се разболее вместо лекарства. Като вдигне температура, започне да кашля и киха, чак тогава. Никакви други средства не давам. Ползвала съм го и аз при грип, температура, настинка.
На деца се дава по 1 капсула дневно, аз съм го пила 2 сутрин и 2 вечер.

Смятам, че на организма трябва да се помогне само ако сам не може да се справи с дадено неразположение, за това не бих го давала превантивно, дори когато детето тръгне на ясла.
Виж целия пост
# 4
 Коластрата: newsm10 newsm10 newsm10
•   укрепва имунната система
•   увеличава устойчивостта към инфекции
•   спомага за по-добър растеж на децата
•   повишава здравината на костите
•   помага за изграждане на здрави мускули
•   увеличава физическата сила,
работоспособност и издръжливост   •   ускорява зарастването на рани и изгаряния
•   подобрява еластичността и тургора на кожата
•   намалява бръчките и освежава външния вид
•   регенерира нервната система и вътрешните органи
•   подобрява емоционалния тонус и настроението
•   забавя стареенето, удължава живота и
действа подмладяващо на целия организъм.
 
Може да си я вземеш и по-евтино, ако станеш дистрибутор - 58 лв, има  и промоции
Виж целия пост
# 5
С търсачката можеш да намериш много информация.
Виж целия пост
# 6
Аз използвам коластрата за моя син. Давам я всеки ден! Коластрата е храна а не лекарство. Все едно само като се разболеем да ядем лимони- тъй, че давам всеки ден. В момента сме почивка.
Коластрата носи на организма пасивен имунитет- тоест пази организма. Коластрата обаче не действа само имуностимулиращо от нея има полза целия организъм. За деца е по една капсула дневно.

Колкото до цената - ами да 82,86 е на клиентска тарифа...
Ако се регистрираш като дистрибутор цената е далеч по-ниска- а именно 58.00лв.
За да използвам намалението за дистрибутори се регистрирах като такъв. Успех, и да знаеш, че няма да сгрешиш ако опиташ!
Виж целия пост
# 7
Аз съм доволна от Коластра, давала съм и Зелена енергия- също съм доволна. Повечето майки, които познавам я дават превантивно. Давала см на Лори и аз съм я пила- определено сме доволни. На мен ми я дава една позната, която е дистрибутор за 58. лв. 
Виж целия пост
# 8
Здравейте, мили мами! Аз, мъжа ми и двете ни деца пием КолАктив и Зелена енергия целогодишно. Това ни дава много сили. Решила съм, че така ще бъде и занапред. Поради тази причина се регистрирах като дистрибутор срещу 18 лв. еднократна такса. За тези 18 лв. в Аквасорс ти дават една торба с материали за продуктите, дистрибуторски номер (което пък ти дава право да пазаруваш на цени на едро, да получаваш всеки месец по пощата бюлетин с промоциите и др.), парола за достъп в интернет сайта. Иначе КолАктив е 58 лв. за 120 бр. (често има промоции, в които тази цена е за 140 капсули) и Зелена енергия - 42 лв. за 120 бр. Всеки дистрибутор може да ви регистрира като такъв. Много често съм спирала хреми и настинки с тези продукти. А има и много други. Чао.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия