Препарат за теракот, който мирише на...

  • 2 498
  • 16
Ванилия  Grinning

Много ми харесва тази миризма, имам ароматизатор за тоалетната с мирис на Ванилия, страхотно ухае.
Искам да си взема препарат за миене на теракот, фаянс и т.н с такова ухание, но не съм срещала по магазините  Rolling Eyes
Айде помагайте  Praynig
Виж целия пост
# 1
Провери на "АПТА"имат доста голям избор на аромати,можеш и да намериш и като качество са доста добри.
Виж целия пост
# 2
Провери на "АПТА"имат доста голям избор на аромати,можеш и да намериш и като качество са доста добри.


Мерси, ще потъся непременно  Grinning
Виж целия пост
# 3
И аз съм фенка на ванилията  Laughing умирам за този аромат . Ако намериш такъв препарат веднага пиши какъв е !
А иначе ние в къщи имаме ароматизатор от тези автоматичните ( има ги в повечето магазини ), които на 15 мин. примерно пръскат някакъв аромат  Flutter Може да си вземеш такъв  Hug готино е ... и естествено ще си купуваш пълнители ванилия .
Виж целия пост
# 4
И аз съм фенка на ванилията  Laughing умирам за този аромат . Ако намериш такъв препарат веднага пиши какъв е !
А иначе ние в къщи имаме ароматизатор от тези автоматичните ( има ги в повечето магазини ), които на 15 мин. примерно пръскат някакъв аромат  Flutter Може да си вземеш такъв  Hug готино е ... и естествено ще си купуваш пълнители ванилия .

За пръв път чувам за автоматичен ароматизатор.  Embarassed

Колко ли струва?  newsm78
Виж целия пост
# 5
И аз съм фенка на ванилията  Laughing умирам за този аромат . Ако намериш такъв препарат веднага пиши какъв е !
А иначе ние в къщи имаме ароматизатор от тези автоматичните ( има ги в повечето магазини ), които на 15 мин. примерно пръскат някакъв аромат  Flutter Може да си вземеш такъв  Hug готино е ... и естествено ще си купуваш пълнители ванилия .



Ако намеря, ще пиша  Peace

Виж целия пост
# 6
И аз съм фенка на ванилията  Laughing умирам за този аромат . Ако намериш такъв препарат веднага пиши какъв е !
А иначе ние в къщи имаме ароматизатор от тези автоматичните ( има ги в повечето магазини ), които на 15 мин. примерно пръскат някакъв аромат  Flutter Може да си вземеш такъв  Hug готино е ... и естествено ще си купуваш пълнители ванилия .

За пръв път чувам за автоматичен ароматизатор.  Embarassed

Колко ли струва?  newsm78


Скъпички са, мисля, че около 100-тачка  Twisted Evil
Виж целия пост
# 7
  Преди около месец гледах автоматични за 135 лв. и се отказах  Confused
 
Виж целия пост
# 8
Направо ме хвърляш в шах! От десет години съм началник склад на перилни и почистващи препарати. Няма нещо , което не съм пробвала. До сега нищо не ми е удряло на ванилия! Rolling Eyes Относно автоматичния ароматизатор - струва 8,00лв. цена на едро. Пълнителя е 4,80лв. , като в комплекта не влизат батериите! Продукта е на глейд ! Мисля , че не си заслужава да даваме 135лв !
Виж целия пост
# 9
Все си мисля, че препарата за теракот трябва да чисти не да мирише. Това с ароматизатора е добрия вариянт. Всички миришешти препарати които съм използвала никога не са чистели...
Виж целия пост
# 10
Чувала съм, че отровни препарати НИКОГА не се правят с вкусни миризми.Презумцията - някой да не се натрови, ако по погрешка пробва.
Виж целия пост
# 11
....... Относно автоматичния ароматизатор - струва 8,00лв. цена на едро. Пълнителя е 4,80лв. , като в комплекта не влизат батериите! Продукта е на глейд ! Мисля , че не си заслужава да даваме 135лв !

  Разбира се, че не си заслужава. Толкова струваше обаче... не разбирам от подобна техника, но този беше някакъв огромен, монтира се на стена.
  А има и по - евтини, но са доста по - различни, поне на външен вид. Ето от този тип са:

  Но тях ги водят "Разпределители за аерозоли", а не автоматични ароматизатори.

Сори за ОФФ-а, все пак темата е за препарат за теракот  Wink
Виж целия пост
# 12
Направо ме хвърляш в шах! От десет години съм началник склад на перилни и почистващи препарати. Няма нещо , което не съм пробвала. До сега нищо не ми е удряло на ванилия! Rolling Eyes Относно автоматичния ароматизатор - струва 8,00лв. цена на едро. Пълнителя е 4,80лв. , като в комплекта не влизат батериите! Продукта е на глейд ! Мисля , че не си заслужава да даваме 135лв !


Можеш ли да покажеш как изглежда този ароматизатор или да дадеш линк към сайт да го видим
Виж целия пост
# 13
И аз не съм срещала по4истваш препарат,който да мирише на ванилия,но за авт. ароматизатори мога да кажа ,4е наскоро едни познати си взеха за 60лв.   newsm78 Наистина е удобно,но според мен не си заслужава толкова пари за ароматизатор.
Виж целия пост
# 14

Можеш ли да покажеш как изглежда този ароматизатор или да дадеш линк към сайт да го видим

 



В понеделник съм на работа , ще го снимам и ще го кача! На етикета сигурно има адрес - и него ще кача!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия