По какъв начин да направя

  • 1 137
  • 17
po kakav na4in da izpi6a inicialite varhu drehite na deteto mi,tragvaiki na gradina? Vie kak go napravihte?

по какъв начин да изпиша инициалите върху дрехите на детето ми,трагвайки на градина? Вие как го направихте?

Моля, пишете на кирилица!
Виж целия пост
# 1
Аз още не съм го направила , но мисля че с бод зад игла  и с мулине ще стане.
Виж целия пост
# 2
А защо го правите?
Виж целия пост
# 3
Избродирай ги, но вече има ли смисъл да се отбелязват дрехите  newsm78

Когато аз ходех на градина, всички имахме инициали на мантите и пантофите си, но тогава всички неща бяха еднакви. Единствената разлика - на момичетата розови, на момчетата сини.
Виж целия пост
# 4
Каката има толкова много дрехи, че няма смисъл всички да й избродирам, нито пък да ходи само с няколко определени за това дрехи ( нали няма вече униформи?).
Надписвах й дрешките с фулмастерче на етикета и толкова. Правих го, защото много често ги объркват лелите и разменят дрехите на децата.
Виж целия пост
# 5
В нашата ясла искат надписано само бельото с маркер или флумастер.
Виж целия пост
# 6
Надпиши инициалите или името на детето на етикетчето на дрехата с перманентен флумастер.
Виж целия пост
# 7
Вече две години не съм го правила и не мисля че и се налага. Зависи колко е голямо детето, но поне моя син си знае дрехите. Само като беше още несъзнателен една лелка му облече потник барби, ама мисля че в този случай и надписа е нямало да помогне Laughing
Виж целия пост
# 8
Никога не съм надписвала дрехите на децата.
В градината са достатъчно големи и си ги знаят .
Ради ходи на ясла, но аз и проверявам всеки път резервните дрехи и ако има нещо разменено или липсващо, на следващия ден леличките оправят нещата.
Виж целия пост
# 9
  Не съм ги надписвала! За 5г. в яслата и градината само веднъж им размениха дънковите якета с това на друго дете от групата!
Виж целия пост
# 10
Аз използвах текстилен маркер- продава се по книжарниците и при пране не пуска и не избелява.
Виж целия пост
# 11
Единствената бродерия на инициалите на Валентина беше на шапката за слунце в яслата,ама пак им ги слагаха както дойде Simple Smile
Виж целия пост
# 12
В аптеките продават нещо подобно на левкопласт /така ли се пише Embarassed/, без марличка, на макара. т.е. нещо като скоч, но от подобен на текстил материал. Върху него чудесно се пише с фулмастер. Залепва здраво, преди пране се маха и хвърля. Една ролка стига за цяла година.
Виж целия пост
# 13
Не и надписвам дрехите.До този момент не се е случило да ми я върнат с чужди дрехи.
Виж целия пост
# 14
Надписвам само кърпата, избродирах му инициалите с бод зад игла, друго не са искали да е написно на дрехите или на пижамата примерно. Само кърпата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия