помощ!вирус в GSM

  • 1 073
  • 6
Някои да е имал такъв проблем?Телефона е Нокиа 3650.
Изпраща смс посред нощ на разни номера без намесата на някой,но изпращането не се осъществява.Дава грешка.Това не ми е проблем но понеже го ползваме за сваляне на снимки с bluetooch към PC и ме е страх да не премине вируса към компа.
Помогнете с инфо Praynig
Виж целия пост
# 1
Занеси телефона на ремонт софтуера му се е бъгнал нещо  Wink
Виж целия пост
# 2
Не мога да ти помогна, но да предупредя и аз за едно странно явление. Звъни телефона, като на екрана тече странен надпис, именно тече, т.е движи се. Ако не вдигнеш телефона и искаш да видиш от кой номер е позвъняването, странното е, че няма нищо в телефона. Никаква следа от обаждане. Ако се опиташ да вдигнеш, няма нищо. Казаха ми, че ако се опиташ да отговориш на обадаждането, после можели да звънят от твоя номер и да ти трупат сметка. Това се случи на мой познат. На мен пък ми се случи друго. Звъни ми телефона с надпис "Анонимен". Вдигнах, защото все още имам познати, които ми звънят от аналогов телефон. Да, но отсреща се включи секретар с думите: "Център за спешна медицинска помощ Пирогов, моля изчакайте обаждането". Много се изплаших, че е станало нещо с някой близък и чакам. Но това чудо се повтаряше непрекъснато и никой не се обаждаше. Накрая вече се усъмних и затворих. Повече не се повтори обаждането, но и сметката на телефона не ми е по-голяма от обичайното, така че не мога да кажа какво е било. След обаждането обаче също нямаше нищо в телефона, нито дата, нито час, нито име на обаждането. Все едно никой не ми е звънял. newsm78

Случвало ми се е и друго странно нещо. Звъни ми телефона, изписва ми име на една приятелка. Вдигам, а отсреща някакъв мъж търси сестра си. Питах приятелката ми, не е давала телефона си на никой да звъни. Защо ми изписваше нейния номер. И веднъж мъжът ми до мен, набира приятеля си, а моят телефон звъни, изписва ми, че ме търси мъжа ми. А в същото време той ми показва, че на екрана му показва,че звъни на приятеля си. Joy Но това вече съм склонна да повярвам, че е от софтуера на телефона му.
Виж целия пост
# 3
А аз си мисля че има някакво пренасочване на разговорите.  Wink
Виж целия пост
# 4
А някой да знае от къде мога да сваля  софтуера?че търсих но не намерих в нета.
Виж целия пост
# 5
А аз си мисля че има някакво пренасочване на разговорите.  Wink
Мда, пренасочване е най вероятно, защото чичо ми така преди години, щяха да се бият с един негов познат, защото на чичо ми му откраднаха телефона, и когато му звъннаха да видят дали някой ще вдигне, звънна телефона на тоя другия човек... Или нещо такова...
Виж целия пост
# 6
бъгясал е..не е вирус и не може да мине в компа..нокиите са си бъгави,споко!карай го в сервиза на нокиа..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия