ох тези досадни черни точки

  • 1 070
  • 14
ох писна ми вече направо.целия нос ми е в черни точки.редовно си правя парна бана,изчиствам се и след два дена същотото.редовно си мия лицето с почистващи гелове и пяни и вече незнам Sick.вие какво може да ми препоръчате?  bouquet
Виж целия пост
# 1
Радвай се, че имаш черни точки. Нали си чула лафа, че като свършат пъпките почват бръчките newsm47
Виж целия пост
# 2
Аз имам същия проблем- няма отърваване Sad Може да опиташ с маската на Нивея за премахване на черни точки. Не съм я пробвала, но има добри отзиви в този форум за нея. Никак не е скъпа- доколкото помня, около 2-3 лв. Пусни търсачката- много пъти е обсъждана темата и има добри предложения- ако имаш време и ти се занимава, разбира се. Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 3
И АЗ СЪм СЪС СЪЩИЯ ПрОблЕм И вече направо  незнам какво ли не пробвах  и нищо : Sad
Виж целия пост
# 4
Аз си взех пачовете на Нивеа. Ефектът е кратковременен. Пилинг маски на няколко фирми Confused. Иначе, след парна баня ги натърквам със сода бикарбонат. Маха ги за около седмица.
Виж целия пост
# 5
Аз съм със смесена кожа и проблема с черните точки го решавам с Маската против акне на Талодерма. Можеш да  питаш Веси за повече информация - тя е по-компетентна
Виж целия пост
# 6
Аз съм със смесена кожа и проблема с черните точки го решавам с Маската против акне на Талодерма. Можеш да  питаш Веси за повече информация - тя е по-компетентна
на каква цена е маската?
Виж целия пост
# 7
Помага редовното посещаване на козметик- спреш ли обаче същата работа.
Виж целия пост
# 8
Ако щете вярвайте,ама аз си разреших проблема с Талодерма.Но ползвам цялата серия  всеки ден,с изключение на маската разбира се.
Виж целия пост
# 9
Аз съм със смесена кожа и проблема с черните точки го решавам с Маската против акне на Талодерма. Можеш да  питаш Веси за повече информация - тя е по-компетентна
на каква цена е маската?
Около 5-6 лв.
Виж целия пост
# 10
 Sick Аз съм с такава кожа, ужасно е.
Три пъти в седмицата ексфолиант и почистваща маска поне два пъти.

Иначе е много зле с тия пори. И на козметик ходя (макар, че не толкова често, колкото трябва).
Виж целия пост
# 11
Аз имам същия проблем- няма отърваване Sad Може да опиташ с маската на Нивея за премахване на черни точки. Не съм я пробвала, но има добри отзиви в този форум за нея. Никак не е скъпа- доколкото помня, около 2-3 лв. Пусни търсачката- много пъти е обсъждана темата и има добри предложения- ако имаш време и ти се занимава, разбира се. Успех!  bouquet

Дайте линк към въпросната тема, моля  Praynig
Виж целия пост
# 12
ох писна ми вече направо.целия нос ми е в черни точки.редовно си правя парна бана,изчиствам се и след два дена същотото.редовно си мия лицето с почистващи гелове и пяни и вече незнам Sick.вие какво може да ми препоръчате?  bouquet


здравей  Grinning

а на колко години си, ако не е тайна?  Peace
 и също какви са другите продукти, които използваш? Възможни са 2 неща - 1) да се омазняваш повечко само на нослето, 2) някой от кремовете, лосионите и пр. да е бъкан с комедогенни съставки, понеже не е предназначен за смесен тип кожа, а ти да си си ги закупила поради други кожни нужди.

Ако решиш да ми пишеш - ще проверя тази тема малко по-късно или пък ще съм ти най-благодарна, ако ми пишеш и в "козметиката на Талодерма - 3".

  bouquet кожа!
Виж целия пост
# 13
Радвай се, че имаш черни точки. Нали си чула лафа, че като свършат пъпките почват бръчките newsm47

Какво успокоение  Joy
Виж целия пост
# 14
Бих ти препоръчала да отидеш на козметик, а вкъщи задължително вечер почистване с гел/пяна/лосион и 2-3 пъти седмично ексфолиант и маска.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия