зачервено дупе

  • 3 367
  • 54
kakvo 6te prepora4ate za za4erveno dupe.da mahna li pampersa za niakolko dni?
Виж целия пост
# 1
Да, можеш да махнеш памперса, би било добре, за да не се спарва допълнително. Иначе - какво ти остава?! Мажеш с кремче за подсичане по избор...  Peace
Успех и дано ти се оправи скоро детенцето - толкова е болезнено...  Cry
Виж целия пост
# 2
Зависи колко е голямо бебето. Ако вече ползвате гърне - да, но ако е мн малко и да слагаш пелени - по-скоро не. Пробвай крем Бочко. Евтин, български, но при нас върши чудеса.
Виж целия пост
# 3
Дияна беше много зле в дупето като малка. Имала съм почивки по отношение на памперсите. И тогава беше весело - пране до дупка, но какво да се прави.
мазала съм с какво ли не, най ми помогна цинкова паста и пиоктанин, но много цапа.
Виж целия пост
# 4
И аз съм за Бочко, от болницата ни изписаха с подсечено дупе и Бочко ни оправи за 2-3 дни, дори и сега когато видя, че е леко зачервено си го мажа и се оправя след едно - две мазания.
Виж целия пост
# 5
При всяко зачервяване или пъпчици мажа с Мустела и до сутринта няма и следа от проблема.
Виж целия пост
# 6
Колко зачервено?
1. просто порозовяло
2. на кървави пъпки

От кога ?
1. от днес
2. няколко дена

ако 1. - мажеш с кремче, ако 2. - отиваш на лекар с детето.
Виж целия пост
# 7
 От няколко дни бебо ака по повечко (предполагам това е причината) и като краен резултат-подсечено дупе!  Cry Мазах го с Бочко-според мен е добър аналог на други цинкови кремове, а съдържа и смрадлика. Мазах го и с Melkfett (това е някакъв мехлем с невен-беше ми го дала приятелка и му помогна при подсичане още като новороден). Моля за предложения с какво да мажа сладкото дупе? Казаха ми с хума? Да купя ли?  newsm78 Не ми се ще да го водя до педиатъра за такъв проблем.
Виж целия пост
# 8
Случи ми се на два пъти с Вики - първо мия с водичка и оставям малко да подиша кожата, после хубаво подсушавам..След това мажа с един арабски крем от аптеката, в тубичка е Бейби Тан мисля се казваше...И така успях и двата пъти да потуша пожара. Ако обаче зачервянането продължи, по- добре се обади на педиатърката, има си специални мехлеми за подсечено Peace
Виж целия пост
# 9
При нас помага Универтан и крем Здраве.

Всичко останало, което сме пробвали при каката, е било без или с временен ефект.
Виж целия пост
# 10
Лекувах с Бочко и кремче на Мустела. Най-важното е чисто и идеално подсушено дупе.
Виж целия пост
# 11
Когато моя малчуган се подсече първия месец нашия педиатър ни изписа пезизон и с две три намазвания му мина. А сега когато му се зачерви дупето го мажа само с крем здраве - супер е втори като него няма :peace
Виж целия пост
# 12
Мия дупето, подсушавам много добре и слагам Бочко. Сменям памперсите по-често.
Виж целия пост
# 13
При нас подсеченото дупе не минаваше около месец. Нито Бочко, нито крема на Нивея, нито Cicalfate ни помогнаха.
На края се оправи. Сменях памперсите веднага щом се изака. Миех го с вода и подсушавах добре. След това мажех с бебешко олио много обилно.
Виж целия пост
# 14
При нас единствено помага "Бейби тан" на цинкова основа и се мазе по мъничко.
Ако можеш оставяй по-често детето без памперс /поне през деня/ - да се възстанови кожата - а за да не се налага да переш всичко можеш да ползваш пампер пелена, върху която да лежи бебока...
Успех!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия