Тези две играчки - откъде?

  • 1 447
  • 24
На Фишер Прайс са: .
Виждали ли сте ги в някой магазин  Hug?
Виж целия пост
# 1
на този принцип има навсякъде и в Хит,но то4но тези не знам
Виж целия пост
# 2
Кубчетата и една подобна играчка (мисля, че беше хипопотам, а не жираф), ги има в Бонжур. Кубчетата се продават и отделно, има по 3, 6 и по 9. Аз съм купувала преди доста време 9+кошничка. Наскоро обаче минавах през Бонжур и видях, че още ги има.
Виж целия пост
# 3
Доколкото знам магазини Марсел са мносители на Фишер-Прайс, така че пробвай там!  bouquet
Виж целия пост
# 4
Писах им за слончето с кубчета , но отговор няма.
Имате ли представа, дали има разлика в цените в Марсел и Бонжур. И този комплект 9 кубчета + кошничка - колко струва?
Виж целия пост
# 5
в Бонжура има доста неща на Фишер Прайс! Те също са вносители!
Виж целия пост
# 6
Дали в Пловдив има Бонжур?
Виж целия пост
# 7
В Бонжур със сигурност ще е по-скъпо.
9-те кубчета+кошничката май бяха малко над 35 лева. Не си спомням вече.
3 кубчета бяха малко под 20. 6 в комплект около 25. Това по памет. Цени забравят още като излезна от магазина, дори и да съм купила нещо ooooh!
Виж целия пост
# 8
Благодаря  Hug!
Виж целия пост
# 9
Ние имаме същото слонче, купено от Бонжур - в София, в бившия магазин Средец. Там имаше и жирафа, ако си спомням добре.
Втората играчка, която показваш, не съм я виждала. Ние имаме нещо подобно - с различни мелодии - букви и цифри, три уреда за готвене, които се пъхат един в друг, а фомичките се пускат през съответните дупки на капака
По принцип в Бонжур са малко по-скъпи от Марсел, но не е кой знае колко голяма разликата. Например нашия уокър, купен от Бонжур струваше около 3-4 лева по-скъпо в сравнение с Марсел, но все пак става въпрос за играчка от порядъка на над 120 лева...но колко точно беше, не си спомням. Както казва Трилиън, забравям бързо цени, то едно ли се купува ...
Виж целия пост
# 10
Дали в Пловдив има Бонжур?
Да, в Пловдив има - на главната срещу фонтана.
Виж целия пост
# 11
Свързах се с Марсел Тойс.
Днес зареждат новите играчки, има и жирафче (51 лв.). До четвъртък ще ги "качат" на сайта. За съжаление втората играчка с формички не се внася в България.
Благодаря на всички  Hug!
Виж целия пост
# 12
Дали в Пловдив има Бонжур?
Да, в Пловдив има - на главната срещу фонтана.


 Peace
Виж целия пост
# 13
А мен пък супер ме дразни цялата история с фишър прайз - ужасно са ми любими, но да ме извиняват вносителите, но е нахално да ги продават на такива цени в БГ все едно са златни при положение , че реално са 2-3-4 пъти по евтини. Иначе наистина са страхотни играчките.
Виж целия пост
# 14
Свързах се с Марсел Тойс.
Днес зареждат новите играчки, има и жирафче (51 лв.). До четвъртък ще ги "качат" на сайта. За съжаление втората играчка с формички не се внася в България.
Благодаря на всички  Hug!

http://www.fisherprice.at/rtc-fisher-price/fisher-price-peek-a-b … rfel_giraffe.html
12,90 струва жирафа и 6 евро доставка толкова zа цените в бг  Sick а в един магаzин до нас го има zа 15 евро
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия