Мами, при секцио важен ли е влагалищния секрет?

  • 857
  • 8
Здравейте, при секцио, ако сега имам изолирани гъбички във влагалището, трябва ли да се лекуват?Че май ми станаха много лекарствата, които поемам и затова питам?

Поздрави

Виж целия пост
# 1
Не са ме изследвали за гъбички , доки каза след секциото ако има ще ги лекуваме Peace
Виж целия пост
# 2
И аз не мисля че има значение,но не съм сигурна защото моето не беше планово.
Виж целия пост
# 3
Не е задължително, зависи от гъбичките. Питай доктора, той ще каже най-добре.
Виж целия пост
# 4
Мисля, че е хубаво да се излекуват.
Виж целия пост
# 5
На мен даже не ми правиха такова изследване при планираното секцио вторият път.
Акушерката каза ти нали си секцио няма да те тормозя и толкова.
Виж целия пост
# 6
Според мен е добре да се излекуват, нищо, че е секцио. Мойте поне ги лекуваха, а и преди самото раждане пак ми изследваха влагалищен секрет. След раждането едва ли ще ти е точно до лекуване на гъбички, а и като се заточат месец-два лохии... А и те се лекуват локално, а не през устата, така че не вярвам да има проблем с другите лекарства.
Виж целия пост
# 7
Добре е да се излекуват, независимо, че ще раждаш секцио.
Виж целия пост
# 8
Да, трябва още към 12-13-та седмица да се направи изследване, независимо от раждането, за да се открие нещо нередно, ако има.

Ако се развие инфекция, може да се получи преждевременно раждане или спонтанен аборт, така че според мен е задължително. Много от случаите, когато жените губят децата си е именно тази - неоткрита навреме инфекция.

Съжалявам, ако звучи плашещо за бременните, но е важно да се правят такива изследвания.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия