поръчвали ли сте тестери на парфюми през нета?

  • 1 278
  • 8
здравейте мами!
в голяма чуденка съм дали да си поръчам парфюм или тестер през интернет,но не зная каква е разликата.тестерите по нетрайни ли са?а за колко време се получава поръчката,нали парфюмите и тестерите не са менте?спрях се на donna на sergio tacchini,какво ще кажете за него?
Виж целия пост
# 1
Аз не съм поръчвала през нета, не съм ползвала и тестери, но тия дни една приятелка ми каза нещо по тоя повод - нейна позната, работеща в парфюмерия, й казала, че тестерите са по-трайни от другите парфюми, за да "зарибят" купувача newsm78 Не знам доколко има истина в това твърдение...
Donna ползвам в момента, лек е, свеж, младежки Peace
Виж целия пост
# 2
Аз не съм поръчвала през нета, не съм ползвала и тестери, но тия дни една приятелка ми каза нещо по тоя повод - нейна позната, работеща в парфюмерия, й казала, че тестерите са по-трайни от другите парфюми, за да "зарибят" купувача newsm78 Не знам доколко има истина в това твърдение...
Donna ползвам в момента, лек е, свеж, младежки Peace

Да, има логика в това. И аз така си помислих,че за да ти хареса ,трябва да е добър тестерът. Но аз още не съм си поръчвала тестер. За сметка на това си купих ето това :

Изобщо не е траен ! ! ! Очудена съм,нали е Шанел? Само, че забележете какво пише на кутията - Eau de toilette, а какво пише в сайта- ПАРФЮМ. #2gunfire
Виж целия пост
# 3
и аз съм на това мнение, че е зарибявка. една позната се сдобива с тестери от склад в София. и е доволна, но не смятам, че по интернет е най- удачният вариант. разходи се по магазините и може да си харесаш нещо друго. + това не гледай на какво мирише парфюмът, а пробвай в магазина, защото зависи и от кожата на човека. тестерите са за това Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Поръчвала съм и съм доволна.Какво като е по интернет?Аз преди това съм тествала парфюма и то не веднъж и знам какво очаквам.Наистина са трайни и много силни,повече от едно пръсване ми идва прекалено силно.
Виж целия пост
# 5
да и съм доволна от мегашоп
Виж целия пост
# 6
Моля ви, кажете друг сайт от където мога да си поръчам Hug
Виж целия пост
# 7
да и съм доволна от мегашоп


 newsm10
Виж целия пост
# 8
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=125210.0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия