При раждане -когато бебето е заразено с гъбички?

  • 570
  • 4
Мами, пак пиша, преди малко пуснах едно запитване дали при гъбички във влагалището трябда да се лекуват при секцио?

Но сега искам да ви попитам, ако бебчо докато е в  мен се е заразил? Какво става, какви последстия има, лекува ли се? Въобще всичко, което може да ми кажете по този въпрос?

Благодаря Ви много
Виж целия пост
# 1
А заразено ли е бебето? Каза ли ти го лекар? Аз лично не знам дали е възможно такова нещо - нали е защитено добре в матката???  newsm78
Виж целия пост
# 2
Не, не  е казал, но аз така си мисля, или вече прекалено много се вманиачвам?
Виж целия пост
# 3
Май се вманиачаваш, мила  Laughing Нали за това е тая матка, тоя околоплоден мехур и тая запушалка на матката - за да не влизат при бебчо вредни елементи и микроби. Той е много добре изолиран, така че бъди спокойна, че като се притесняваш и той се притеснява  Heart Eyes

Аз раждах секцио по подобни причини и на момата нищо й няма. Сигурна съм, че и при теб ще ОК всичко. Не е зле обаче да ти махнат гъбичките преди да дойде раждането - ако е възможно в твоя случай де. Те докторите си знаят Wink
Лека бременност и леко раждане  Hug
Виж целия пост
# 4
Родих секцио.Няколко дни преди да се роди Мони получих някакво течение.В следствие на това той се роди с пъпчици по крачетата.И като бяхме в родилното го мозохо с някакво синьо мазило-мастило и беше на антибиотик.Но за 4-5 дена се оправи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия