Маса с повдигащ механизъм?

  • 4 472
  • 10
Момичета, някой от вас има ли такъв тип маса? Ако има, моля за мнение!

Виж целия пост
# 1
Мойте родители имат,от как се помня.Но не е механизъм а просто  масата се вдига на горе и надолу и има едни като тапи а на самите крачета дупки и се затапват с тапите на 3 нива е иначе/незнам дали ме разбра/.А тези с механизмите сигурно са нови видове.А за удобно е много удобно,добра работа върши.
Виж целия пост
# 2
Нашата е Аронска, холна.
Механизма заяде вече (не сме го ползвали, но когато купувахме разтегателните холни бяха само този вид) и ръчката вече я няма
Виж целия пост
# 3
Една приятелка има такава - определно е удобна. С нещо като дръжка, която се върти и повдига плота Peace
Виж целия пост
# 4
 Съседите ни имат такава - холна маса с механизъм, разтегателна. На височина може да стане като нормална маса за хранене. Много е удобна, но е много тежка.
Виж целия пост
# 5
и нашата е от Арон
Наистина макар и тежка е много удобна - разтегателна, височината си я регулираш
За сега съм доволна, но я купихме Април и нямам представа колко ще издържи newsm78
На моя приятелка също й блокира механизма
Виж целия пост
# 6
нашата е от Ловеч и има къде двайсе и няколко години. прецаках я преди около 18 години, защото се опитах да я демонстрирам на две баби, които се бяха отпуснали отгоре и, а аз не бях обърнала внимание. така и не потърсихме доктор за проблема и не знам отстраним ли е. използваме я и до днес в настоящия и вид.
Виж целия пост
# 7
Ние също имаме такава маса. Разтегателна с повдигащ механизъм. Много сме доволни за сега. За съжаление не знам коя е фирмата производител. Ползваме я от година.
Виж целия пост
# 8
Наш'те имат но ползват механизма рядко.
Със сигурност има тайива маси в магазина на Айко на околовръстното и в Деница - на горния етаж. Цената беше около 250-275 лева.
Виж целия пост
# 9
Благодаря момичета!

Намерих такава маса в магазина " Нова идея", Има два вида с разлика в цената около 70лв. По-скъпата ми се стори по - стабилна и се надявам да е, защото нямам място за две маси в дневната и ще използваме често повдигащия механизъм.
Виж целия пост
# 10
и в КОМО видях такава- холна. Ма много грозен тоя механизъм Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия