Има ли вече бъдещи майки за МАЙ 2007г?

  • 17 007
  • 286
Ако има - разписвайте се  Hug
Аз съм на 28г. Имам вече 1 дете, сега чакам второ - на 05.05.07  Grinning Още не съм ходила на лекар, но си имам  EFP
Ваш ред е да се представите  bouquet

Ето и списъчето ни до момента:


Dijna, 29г., Варна-термин 01.05.2007г., първа бременност
edna mama, София - термин 01.05.2007, очаква второ дете
iolinka- термин 02.05.2007, очаква второ дете
Rorita, 30г., Бургас - термин 03.05.2007, очаква второ дете
Ron4eto, 28г. - термин 03.05.2007г., първа бременност
kler, 25g., Варна- термин 1-3.05.2007
Dilirium, София - термин 04.05.2007
KSI, 28г., София – термин 05.05.2007, очаква второ дете
bo4ka, Благоевград - термин 06.05.2007, първа бременност
Eiphnh, 26г., София - термин 07.05.2007г., очаква второ дете
sabrina - термин 07.05.2007г., очаква първо дете
Vaninaa, Пловдив –термин 08.05.2007, очаква второ дете
Yanche, София - термин 09.05.2007, очаква второ дете
zwezdi4ka, Холандия - термин 10.05.2007г.
majceto, София - термин 10.05.2007г, очаква второ дете
Dina, 30г., Варна - термин 10.05, очаква първо дете
Sonja, Белгия  - термин 12.05.2007, очаква второ дете
Mama Valya - термин 13.05.2007г., първа бременност
MamaGeri, 30г., Пловдив - термин 14.05.2007г., очаква второ дете
az b - термин 15.05.2007г
tihbjala, 29г. - термин 17.05.2007г.първа бременност
desi4ka - термин 23.05.2007г., очаква четвърто дете(момче)
elph - термин 24.05.2007г., първа бременност
Megita , Бургас - термин 26.05.2007г., първа бременност
Сестрата на alabina, 29г.,Пловдив - очаква второ дете
Dessi N. , 29г. - очаква второ дете
smiled_f - първа бременност
МГД, София - първа бременност
sisko_suni, Пловдив - първа бременност

 
общо сме 28 pregnant

Надявам се, че списъка ще расте още. Ако съм объркала нещо с данните, обаждайте се да ги оправям! Yanche, 10х за помощта по списъка    bouquet
Моля, майките на които не съм посочила термина да се похвалят като го узнаят, за да го впиша в списъчето ни   bouquet
Tevolere вече се води при априлките, затова я махнах от списъка.


Предложения за заглавие на следващата ни тема(от elph):
"Чичо доктор потвърди, МАЙ-ско бебче в мене спи!"
"Чичо доктор потвърди, МАЙ-ско сърчице в мен тупти!"
"Пеят есените птичи: "МАЙ-ски бебчета ще гушкат всички!"
[/color]
Виж целия пост
# 1
ЧЕСТИТО!
Вчера проверих няма ли вече мами за май и ето ги и тях.
Леко и безпроблемно бременеене ти пожелавам и да станете голям отбор за МАЙ.
Виж целия пост
# 2
KSI, много се радвам за теб!  HugНе мога да повярвам кога минава това време - спомням си каква радост беше като се появих априлките (аз съм от отбора на мартенките Joy ) Ще се радваме ако дойдеш при нас, за да се запознаеш с останалите мами, а междувременно информирай модератор, за да започне тема Очакващи бебета май - август 2007, че нашата тема е до април.
Виж целия пост
# 3
Честито и от мен!!!
Направо ми се насълзяват очите,че времето наистина си върви!И аз като Felizidad съм от мартенските мамчета!
Леко бременеене и много хубави моменти!
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 4
KSI, ЧЕСТИТО!   bouquet
Аз много се надявам да се присъединя към Майските 2007 мами.... но това е Божа работа. Мечта ми е Май да раждам....  Praynig
Виж целия пост
# 5
Сестра ми си прави тест , излезе положителен Simple Smile Има си едно момиченце  предучилищна .
Днес е  била на дофтор и са и предписали освен фолиева киселина , също и Дуфастон  newsm78 Някой има ли идея той пък защо и е ? Нали той принципно е преди да се  забременее , поради тази идея  newsm78
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви за пожеланията, момичета!
Felizidad, незнаех, че така стои въпроса с темите, мислех, че тук трябва да я пусна Embarassed, но ще информирам модератор
alabina,  дуфастона е хормонален препарат и се изписва за задържане на бебето. Аз за съжаление имам горчив опит - спонтанен аборт преди 1/2 година, та точно дуфастон ми даваха тогава. Подозирам, че сега като отида на доктор, пак дуфастон ще ми изпишат - за всеки случай.
elph, ще ми е приятно да си правим компания, дано да се получи и при теб Praynig
Още веднъж ви благодаря за топлото посрещане  bouquet
Виж целия пост
# 7
Някой ще помогне ли? До колкото се ориентирах "отчетни" нямат модератор newsm78 Към кого да се обърна тогава - мамма?
Виж целия пост
# 8
Боже, колко се радвам, че се появи подобна тема! Hug
Аз съм от тазгодишните МАЙ-ки! Не мога да ви опиша колко се развълнувах, като видях! Heart Eyes Откога ви чакам!
От сърце ви желая да се съберете много, много да си помагате и да станете истински приятелки! Предстоят ви най - невероятните и вълнуващи моменти, да ги изживеете като подобава и най - сладките бебоци Май месец! baby_neutral baby_neutral baby_neutral
Надявам се, че още мами от нашата отчетна майска темичка ще ви устроят топло посрещане!
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 9
Някой ще помогне ли? До колкото се ориентирах "отчетни" нямат модератор newsm78 Към кого да се обърна тогава - мамма?
няма нужда друг да пуска темите, пускай ги сама!
и
И добре дошли на новите Май-ски майчета, много се радвам, че вече ви има!   bouquet
Виж целия пост
# 10
КSI честито,пожелавам ти леко бременеене и сладко бебе през май Hug
Дано се съберете повече мами и от нас,аз съм от тазгодишните май-ки и също като Олччето и Румя много се развълнувах като видях,че май-ската тема пак се заформя.А сега ме налегнаха едни спомени......
Виж целия пост
# 11
KSI пожелавам ти леко бременеене и през май да се радваш на най- хубавото бебче на света! Скоро ще се появят още много май-ки и споделяйки радостните и трудните мигове ще ги посрещате с любов и много вяра. 
Виж целия пост
# 12
Ако има - разписвайте се  Hug
Аз съм на 28г. Имам вече 1 дете, сега чакам второ - на 05.05.07  Grinning Още не съм ходила на лекар, но си имам  EFP
Ваш ред е да се представите  bouquet
Ах, колко съм щастлива да щракна пак на "очакващи бебета през май-август" и да видя, че вече имат тема новите май-ски мамииии! Много се развълнувах! Както вече са писали Ани, Олчето, Rumya и Imar пожелавам да се съберете голям отбор бъдещи май-ски мами и заедно да споделяте радостта от най-великото събитие, което ви предстои другата пролет!  Simple Smile Леко бременеене! Hug
P.S. А на теб KSI пожелавам да си родиш на термина, че и аз тогава съм рожденичка! Laughing Hug
Виж целия пост
# 13
KSI, добре дошла в отбора на МАЙ - ските бебета. Пожелавам ти на теб и другите бъдещи май - ски майчета най-вълнуващата и най-безпроблемна бременност.  Hug. Преди една година и аз се разчетох в тази тема, запознах се с много приятни и добри момичета с които бременеех и така отлетя времето, че не усетих. Надявам се и при вас да е така. И след девет месеца да си гушкате сладките малки бебоци.


УСПЕХ
Виж целия пост
# 14
ЕЕ браво вече има бъдещи майски мами.Добре дошла KSI  HugЛека бременост и прекрасно здраво бебче.Аз миналата година по това време даже не знаех ,че ще съм Май-ска,защото точно тогава съм ставала  Joy такава
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия