Препоръчайте ми нещо, което усилва апетита

  • 1 070
  • 9
Заради стрес, напрежение, липса на време т.н. отвикнах да се храня като хората.
Почти отказах хляба, засищам се от малко храна, свива ми се стомахът и повече не ми се яде.

Препоръчайте ми нещо, което да ми усили апетита за храна!
Предварително благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
пчелно млечице
има едно сиропче Апровит С, чожеш да си го купиш, то е комбинирани витамини и минерали и съдържа пчелно млечице, което усилва апетита.
Виж целия пост
# 2
Мултисаностол - витамини, на мен са ми давали точно за усилване на апетита.. И пчелно млечице също  Peace
Виж целия пост
# 3
Пчелно млечице и мултивитамини и по-възможност повече разходки или някакъв спорт на открито.
Виж целия пост
# 4
Люти чушлета! Laughing Действат безотказно! Peace
Виж целия пост
# 5
бирена мая
Виж целия пост
# 6
Благодаря на всички  bouquet

Сега да видим кое да използвам, защо да не пък да комбинирам всичко Wink
Виж целия пост
# 7
Отвори си сраницата на някой от руските готварски форуми и разглеждай и чети, ще видиш как ще ти текнет лигите  Laughing.
Аз даже и да съм се наяла до пръсване, един поглед ми е достатъчен да си сипя допълнително.

Това е в кръга на шегата, но наистина действа, проверено е  Wink.
Виж целия пост
# 8
Отвори си сраницата на някой от руските готварски форуми и разглеждай и чети, ще видиш как ще ти текнет лигите  Laughing.
Аз даже и да съм се наяла до пръсване, един поглед ми е достатъчен да си сипя допълнително.

Това е в кръга на шегата, но наистина действа, проверено е  Wink.

Не бях се сетила да си отворя някакви рецепти, или снимки-още по-добре. Grinning

Абе май апетитът идва с яденето и в пряк, и в преносен смисъл.
Виж целия пост
# 9

Не бях се сетила да си отворя някакви рецепти, или снимки-още по-добре. Grinning


Именно, я отвори някой готварски сайт и после пак ще говорим  Wink.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия