Кърмя, а съм със обилен "теч"...

  • 834
  • 8
Дойде ми точно на 30-я ден от раждането - т.е. секциото. Вече ми е за 3-ти път, но е ужасноооо. Просто, като стана и се излива... Доки ми каза да пия Метергин, но разбрах, че не е за кърмачки...
Сега пия само Калциум фосфо це... Има малко подобрение, но пак е обилно... Дайте съвет  Praynig
Виж целия пост
# 1
И аз имах такива периоди, в които просто "подгизвах" Mr. Green Но се нормализира, спокойно Peace Не съм пила никакви лекарства.
Виж целия пост
# 2
Метергин може да се използва при кърмачки, но за кратък период - както е при теб. Притесненията са, че може да намали млякото при продължително приложение - иначе в кърмата прониква в много малки дози.
Може да попиташ доктора си дали окситоцинът няма също да свърши работа - той също като метергина предизвиква контракции и тонизира матката, за да се намали кървенето - а е безопасен за кърмачки и го има и под формата на спрей за нос.
Но и аз мисля като Слънцето, че и без него ще се оправят нещата и кърменето ще помогне на матката да се контрахира по-добре.
Виж целия пост
# 3
А да не би да пиеш желязо, докато си в цикъл? То усилва кръвотечението.
Виж целия пост
# 4
Не пия желязо, пия само Калциум Фосфо це - 3 пъти по 2... по лекарско предписание...
Днес съм малко по-добре, но ми се вие свят...и ми е отпаднало...
Виж целия пост
# 5
Няма6 никакъв проблем с метергина.Тук,в Италия вси4ки родили жени приемат метергин през 1те 10 дни след раждането.Дават го по назна4ение в болницата и после от там ти дават и рецепта да продължи6 о6те 7дни т.е. вси4ко 10 както казах.А да ти се вие свят при тази кръвозагуба е нормално.
Виж целия пост
# 6
Здравейте! Имам бебе на 5,5 месеца, което все още кърмя по веднъж на ден. След раждането не съм имала цикъл до преди 2 седмици. От тогава кървя вече 14-сти ден и всеки ден се надявам, че е последен, но уви - не спира. Вече почнах да се тревожа. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?
Виж целия пост
# 7
Здравейте! Имам бебе на 5,5 месеца, което все още кърмя по веднъж на ден. След раждането не съм имала цикъл до преди 2 седмици. От тогава кървя вече 14-сти ден и всеки ден се надявам, че е последен, но уви - не спира. Вече почнах да се тревожа. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?
Аз бях така..в края на юни ми дойде и ме държа 16-17 дни...оттогава го няма. Не съм ходила на лекар, но предполагам, че не е проблем.
Виж целия пост
# 8
И аз имах такива периоди, в които просто "подгизвах" Mr. Green Но се нормализира, спокойно Peace Не съм пила никакви лекарства.
PeaceИ аз така Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия