пресрочване на виза?

  • 592
  • 3
може да се наложи сина ми да пресрочи визата си с 1-2 дни Sad
на някой случвало ли му се е и каква е глобата?
с три месечна виза е до 5-ти септември, но няма  билети до 6-ти.
Виж целия пост
# 1
1-2 дни???Малко,сладко бебе с мама българка пресрочило виза???Не вярвам да са стигнали дотам и да се заядат за такава дреболия  ShockedАз моите ги пускам всяка година за 2-3 месеца без визи,с баба си и не са имали проблеми.Тази година за първи път много се притеснявах като се връщаха,защото тук прочетох,че задължително им трябвали визи,ако стоят повече от месец,но никой нищо не им е казал.
Ех този Зайед,толкова слънчево личице има,всеки път като го видя се усмихвам  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
Миме какво стана.Не ви ли удължиха визата Sad

Ние пресро4ихме с 3 дена визите на малките."Госпожата" на паспортна проверка ме попита защо сме ги пресро4или,но аз се направих на заблудена  и неразбрала.Пък и малките се сърдиха и минахме без проблем.
Не вярвам да ти направят проблем,но за по сигурно питаи да не ти сложат пак някоя глоба Laughing
Виж целия пост
# 3
охххх, одобриха ни виза Д за 1 година и няма да има проблеми Grinning Grinning Grinning кандитатствах и за постоянна на малкия и ще видим.
 SkyBlueWater, снимките дето изпратихме също бяха много хубави и аз все така си виках като го видят такъв лъчезарен няма да им даде сърце да откажат Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия