Кой, как, къде и с кого прекара лятната почивка :)

  • 2 782
  • 63
Ако темата ми се повтаря - модераторите да не му мислят Blush

Аман от "Аман" наистина. Дайте да споделим малко положителни емоции (много се надявам да са само такива) Wink. Снимковият материал не е за пренебрегване Sunglasses

Аз ще се включа по-късно. Hug
Виж целия пост
# 1
Ние още не сме ходили на истинска почивка, отиваме на първи.
Но миналата събота и неделя бяхме на почивчица на Бяло камене. Това се намира в Средна гора, над Старосел и е бивш пионерски лагер, сега направен на почивна база с блокчета и голям басейн. Строят се и вили, но тях ще ги пробваме другото лято.
бъдещите вили
изглед наляво
и надясно

Ако поддържате темата, ще се отчета и след Арапя Grinning
Виж целия пост
# 2
И ето такива цветя растат там. Приличат на циклама, но нямат никакви листа, много странна работа newsm78
Виж целия пост
# 3
Де Ваня, това е бутурче, има го на много малко места в България, едното е около моето село в Разградско. Не знам как му е оригиналното ботаническо име.
Виж целия пост
# 4
daffodil , аз се изложих при снимането. Много красиво цвете, много нежно. И, въпреки че съм горско чедо, виждам го за пръв път.
Стрелче, извинявай, ама така се получи  - със спама съм на ти  bouquet
Виж целия пост
# 5
Една по-различна почивка. Кайсиева градина, най-близкото населено място на 10 км. Няма ток, няма течаща вода. Пардон, излъгах - тече от варел с кранче - като тези за зеле. Няма WC. Сутрин се отправяш бодро към лозето с тоал. хартия и шише с вода в ръка. Вълшебство. Каквато съм лигла, не си представях, че ще издържа.
Към 6 ч. всички си тръгват, няма жива душа на км. Гледаш полета със слънчогледи и жито. В далечината езеро. Пълен покой, нищо не помръдва. Няма тв, няма комп, сядаш и се наслаждаваш на залеза. Не съм мизантроп, но това откъсване от лудницата и хората беше невероятно.
Виж целия пост
# 6
На караваната ни на 2 км южно от Созопол Grinning
С детето основно и с мъжа ми в началото и края на почивката. Бързо свърши, за съжаление... беше ми много добре и почти спокойно.
Преди това на два пъти ходихме целокупната фамилия (+ майка ми и баща ми) за по 3 дена, като се завърне сестрьонок след 10 дена, ще идем сигурно пак за няколко дена всички барабар с новия зет.
Виж целия пост
# 7
Семейно, на Китен, юни месец, нямаше още навалица и беше много спокойно.
После - всяка събота и неделя на планина с приятели.
Виж целия пост
# 8
На Синеморец. С мъжа ми и каката. Райско. Снимки- като се оправи пусто бг-фото.
После на Чифлика- не ми хареса.
За финал на Рибарица.
Виж целия пост
# 9
Аз бях с мъжа ми и наши приятели на  newsm41 и  ribolov на яз.Стамболийски и съм много доволна изкарахме си  coolcool въпреки малко примитивните условия  smile3537
Виж целия пост
# 10
То нали като си по майчинство все си е почивка ама не точно Simple Smile, но имахме доста време да поскитаме Simple Smile
Първо за една седмица бяхме на Искрец на вилата на една приятелка - двете с децата Simple Smile
После за 2 седмици бяхме на Балчик, на моренцето - мама, тати, Бобо и баба  Hug Изкарахме страхотно, но благодарение на това, че взехме мама с нас иначе бял ден нямаше да видим Simple Smile
След морето отново бяхме на Искрец с приятелката ми и двете деца - райско, борова гора, рекичка до къщата, невероятно чист въздух, прекрасни условия за игра на дечките. Вечер камина, ракийка и винце, салатка, мезенце .......................идилия  Hug
Завършихме с едноседмично гости на свекитата в Плевен. Добре че разхлади иначе бая зор щяхме да видим. И там изкарахме много хубаво. Видяхме се с 2 мацки от форума и ми беше мноооого приятно  Hug
Виж целия пост
# 11
В началото на август за 2 седмици при нашите в Смолян - само аз и дребния. Страхотно беше, обикаляхме насам-натам... Нещо ми се върти главата наесен да го повторим Blush
А на море - от 1 септември, заедно с таткото. Варна и Албена. Дано се оправи времето Praynig
Виж целия пост
# 12
Всеки уикенд на различно място:

 newsm41 на Шабла, newsm41 на Шкорпиловци, newsm41 на ... помня ли? В една горичка  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
На Каварна, за две седмици.
Много готино беше, малкия се представи чудесно.

Времето беше чудно, всеки ден бяхме на плаж.

Ходих на нощна плажна фиеста с колегата на мъжо  Blush , гост беше Sonique.  Sunglasses
Голям купон беше, имаше трима подгравящи DJ.

Трябваше да пием кафе с Мю, но сега разбирам, че е забегнала в балкана.
Чака ни разговор.  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
В началото на август - една седмица в Бяла (Варненската) с мъжО и децата - изненадаха ни с басейн и нов хотел в станцията, където ходим 4-та година. Докато бяхме там, обиколихме и Слънчев бряг и Несебър. После три дни - в Шипково. На път за там минахме през Етъра, Дряновския манастир и пещерата Бачо Киро.
Много съм доволна, искам пак Sunglasses
Снимки - долу, в www-то Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия