Будокон - тренирате ли?

  • 2 248
  • 31
Има ли фенове на Будокон - упражненията на Камерън Шейн (съчетание от йога, бойни изкуства и медитация)? Аз ги правя вече за 6-7 път и много ми харесват - много се потя, изморявам се и след това се чувствам страхотно.
Та, искам да ви попитам, има ли някой, който тренира по програмата от повече време и има резултати - отслабване, тонизиране, стягане? Какво ви е мнението? Аз искам да отслабна - разбира се съчетано с диета. wavey  261uu goodscale
Виж целия пост
# 1
а къде трениираш?
Виж целия пост
# 2
Аз написах, че ги правя и си помислих, че ще се разбере, че е в къщи. Затова разпитвам за повече инфо от други мами. Аз ако бях в тренировъчна група, щях да имам с кого да обменям опит  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
и как точно се практикува?стана ми мн интересно
Виж целия пост
# 4
А можеш ли да ни кажеш откъде си взела упражненията, че да се ограмотим и ний и споделяме опит Simple Smile
Виж целия пост
# 5
За първи път чувам. Интересно звучи.
Виж целия пост
# 6
А можеш ли да ни кажеш откъде си взела упражненията, че да се ограмотим и ний и споделяме опит Simple Smile
да,откъде взе упражненията? Thinking
Виж целия пост
# 7
Видях, че една мам тук във форума пита за аеробика и друга мама й посочи адрес, от който да си свали всякакви упражнения. Аз си харесах това, защото пишеше, че е за сваляне на тегло. Случайно. Оказа се, че методът бил много известен и много популярни личности го практикували, а треньорът бил доста начетен в областта. Това го разбрах впоследствие. Това е адресът:

http://store3.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/

 Търсете Budokon Weight Loss

На мен много ми харесва. И имам чувството, че наистина е от полза, защото след тези 50 мин тениската ми е таква все едно съм вървяла два часа под дъжда. Той обяснява и как упражненията действат върху тялото - може да се прави и не само за отслабване.
Дано ви хареса.
Виж целия пост
# 8
Забравих да ви кажа, че първият път ми се видя много трудно, правих само 5 мин от йогата и се чувствах като разглобена. После 10 мин и третия път вече правих всичко и е много тонизирищо.
Виж целия пост
# 9
Мерси, Деси,

вече пуснах да се тегли първото DVD (50 мин). Аз съм голям фен на тае бото и обичам доста интензивни и натоварващи. Ще споделя това как ми е подействало Simple Smile

Другите DVDта пробвала ли си?
Виж целия пост
# 10
Пробвала съм само това, което е 50 мин - йога, бойни изкуства и медитация. Само него. Аз дори това го правя през ден за сега, защото не съм свикнала. Редувам го с велоергометър, но определено Будокон ми харесва повече.
Виж целия пост
# 11
Пробвах будокона - 50-минутната програма. Позпотих се, макар че на йогата щях да умра от скука. Иначе ударите и киковете са много добре показани. Хареса ми, макар че за мене фаворит си остава тае бото в зала. (Ако и инструкторът е номер 1, май води до пристрастяване Simple Smile )
Виж целия пост
# 12
за първи път чувам за това. Аз единствено съм ходила на степ аеробика но понеже часовете са сутрин и нея занемарих.  Rolling Eyes Това будокон за стягане ли е какво е?
Виж целия пост
# 13
Амели, съжалявам, че не ти е харесала тренировката - аз харесвам йога и много ми допада.

Будокон е за отслабване и тонизиране на тялото. Поне така казва инструкторът. Това за 50 минутната програма. Не знам дали има други честно казано.
Виж целия пост
# 14
Ми не се отвяра линка. Направо се измъчих и от никъде другаде не можах да го намеря. Ще ви бъда много признателна ако ми помогнете.Откъде другаде мога да си го сваля
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия