Любим предмет

  • 3 012
  • 35
Кой е любимият ви предмет у дома - мебел, картина, цвете? Нещо красиво или свързано с красив спомен. Или чашката за кафе? Може би пералнята?
Виж целия пост
# 1
Е как кой? Компютърът  Grinning
Виж целия пост
# 2
Тъкмо щях да допиша, без компютъра Laughing За мен той не е предмет, а направо си ми е другарче, връзка със света.
Виж целия пост
# 3
Имам особена слабост към едно комплектче за кафе от две чашки и захарничка. Дотолкова, че едната дръжка е лепена 3 или 4 пъти, а аз упорствам и не го изхвърлям...
И еда графика, която ни е подарък - самотна пейка с надвиснали клони над нея. В зависимост от настроението, когато я гледам, си представям как някой току-що си е тръгнал или пък трепетно чака някого...
Виж целия пост
# 4
Добре де, щом без компютъра...
Имам една самоделна "картина" - лист от списание с рекламата на Данцка водка - остригана овца с татуировки. Сложила съм я в една златиста старинна рамка, която намерих на село. Виси ми в коридора.
Виж целия пост
# 5
Привързана съм към колата и телефона  ooooh! Те са ми любимите предмети.
Виж целия пост
# 6
Вчера си купих една чинийка (от твърда пластмаса) с локум, във формата на сърце.Локума не става много за ядене,но в чинйката направо се влюбих  Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
Нож, тип скалпел - подарък от дядо ми. Без него съм като саката.
Виж целия пост
# 8
Коледна къща - на два етажа, с цветарски магазин на първия, мъж купува от бедната цветарка букет за жена си, с фенери и коледни дръвчета с лампички, пее 8 коледни песни и свети в различни цветове. Невероятна е, обожавам си я  Hug
Виж целия пост
# 9
ми, нямам  newsm78
Виж целия пост
# 10
Чаша от аркопал с две лъвчета в жълто и оранжево - корекомска  Simple Smile. Леля ми ми я подари преди двайсетина години. Не си спомням тогава какво съм пиела в нея, но откак пия кафе, не се разделям с нея Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
Колата Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
Не се привързвам към предмети и  нямам любими
Виж целия пост
# 13
" Joy of life " ( Me feat. Matisse ), " Garden " ( Me feat. Cezanne ), Слънчогледите ( Me feat. Van Gogh ), подарък от съфорумка, и тази снимка.
Виж целия пост
# 14
Колата, телефона и леглото! Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия