Къде имате или искате да имате татуировка?

  • 19 354
  • 190
На мен наскоро ми се роди идеята за татуировка долу на крака, около глезена, имитираща гривничка за крак... Затова реших да пусна една темичка за татуировките, та може и друга идея да ми дадете  newsm03
Виж целия пост
# 1
Имам татос над дупето,цветна е и е скорпионче,татуирах си зодията незнам и аз защо,но винаги съм знаела,че ако имам татос то това ще е скорпион.Хубавото е,че е на място,което не се вижда и дори някой ден да съжаля,че я имам поне няма да ме е яд,че ще се вижда от останалите.Много хора след време съжаляват,затова добре си помисли къде ще си я направиш.
П.С. наскоро имаше тема за татосите,потърси в търсачката.
Виж целия пост
# 2
Преди исках да имам отзад на кръста,ниско почти до опашната кост,но се отказах и вече не ми е мерак.
Виж целия пост
# 3
 И аз като Карчева имам на гъзето. Наистина е хобаво да е там, защото кеф ти е да се вижда, кеф ти е да не се, щото след време може вече да си на друг акъл и да не ти се ще да се вижда татуировката. Знаеш ли...

Затова на по-скрито място. А и доста хора, които не очакват, като я видят са приятно изненадани  Crazy

Искам и на кръста, но мисла, че татуировките са малко като краста и почнеш ли веднъж трудно се спираш. ЗАтова с мъжа ми си оставаме с по една за сега....

Забравих да добавя, че освен на кръста, искам да си направя и една на корема, която да слиза надолу и да влиза в бикините. Мисля, че е много секси  Wink (но пък няма скриване това нещо..)
Виж целия пост
# 4
Ето я поредната темичка за татуировките Simple SmileSimple SmileSimple Smile Аз още нямам, но ще си правя. Имам желание за татуировка от 7-8 години. Това лято го реших на 100%. Но ще си направя като стане по-студено. Има няколко места, където искам да си направя. Но съм решила многооо отдавна, че първата ще е на рамото. Незнам защо, но това го мисля от годините, когато поисках татус. Не искам шарена, а едноцветна. Стандартния син туш. Дилемата при мен е модела на татуса. Още го мисля Simple Smile
Харесвам татуировка на рамото. На глезена от външната страна, но нещо малко. Също ме кефи на плешката.
Виж целия пост
# 5
Искам на кръста-едноцветна,мисля тази зима да я направя,модел вече си харесах-ама пусти страх #Crazy
Виж целия пост
# 6
Колко време ви зарастваха татуировките? Аз понеже долу на крака съм се навила уж да си направя, а съм чувала че не трябва да се мокри колко време...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Нямам, но от доста време искам да си направя ниско на кръста Crazy
Уви, все не ми остава време  Close
Виж целия пост
# 8
Колко време ви зарастваха татуировките? Аз понеже долу на крака съм се навила уж да си направя, а съм чувала че не трябва да се мокри колко време...  Rolling Eyes

Виж не помня  Thinking Но знам, че започва да се бели, но не трябва да и помагаш и да я чоплиш. Трябва да я оставиш сама да си зарастне. ЗА мокренето и да е имало, е било за кратко, то моята както е на дупето, остава и да не я мокрех  hahaha
Виж целия пост
# 9
Не я мокриш около седмица, но ако не можеш да избегнеш мокренето я мажеш с вазелин.Вазелина не пропуска водата.Аз имам една розичка на дясната плешка.Много си я обичам,но наистина хубаво е да е на място,където да не я виждаш постоянно.
Виж целия пост
# 10
И аз така все се каня и не мога да се наканя, а и на мъж ми не му харесва и все ми реже крилата. Иначе ми харесва от вътрешната страна на китката или между двете плешки, а при мъжете от вътрешната страна на бицепса.
Виж целия пост
# 11
Нямам. Искам да имам на дясното рамо отстрани - малка и цветна.
Виж целия пост
# 12
И аз така все се каня и не мога да се наканя, а и на мъж ми не му харесва и все ми реже крилата. Иначе ми харесва от вътрешната страна на китката или между двете плешки, а при мъжете от вътрешната страна на бицепса.

А ти по-болезнени места не можа ли да си харесаш?  Crazy
Виж целия пост
# 13
Имам на рамото.Гущер,едно време това беше модерно Tired
Виж целия пост
# 14
имам на кръста ,понякога забравям че е там  Crazy
ако си решила да си правиш ,зимата е идиалното време ,а процеса на заздравяване е близо един месец 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия