болки

  • 587
  • 5
Момичета,аз съм в 23 седмица и от половин час насам имам болки в корема,които по-скоро са бодежи.Бебо си мърда по-интензивно и се чудя нормално ли е?
Виж целия пост
# 1
Обади се веднага на лекаря си и го питай. Или иди направо. Вероятно не е сериозно, но не рискувай да чакаш.
Виж целия пост
# 2
Ако преценяваш болката като силна, те съветвам да отидеш на лекар. Мен също последните няколко вечери ме наболява нещо корема, но през деня ми няма нищо.
Виж целия пост
# 3
Иди на лекар, най-вероятно ще ти изпишат Магнерот или Магнерич. Аз от петия месец до края го пих непрекъснато, защото имах леки контракции и бодежи. това е магнезий и с нищо няма да навреди на бебето, дори един лекар ми каза, че подобрявал кръвообръщението. Не се притеснявай, ако ти предложат преглед, не отказвай, така ще разберат дали шийката на матката не се е разкрила. Абе лекарите си знаят най-добре. Не се притеснявай имат си лекарства за подобни случаи.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви момичета.Междувременно ми размина.Може би е защото днес съм на работа,а цялата седмица си бях в къщи и сега седналата поза пред компа не ми е много удобна.Тези бодежи се качиха към гърдите и какво да ви кажа хормончетата май ме мъчат нещо.
Виж целия пост
# 5
Сещам се, че из имах такива бодежи, но да си по-спокойна и всичко да е както трябва, обади се на лекаря си!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия