Цицина на челото - как?

  • 29 870
  • 14
Какво да правя за да намаля отока? Вече слагах лед, но той не ми дава...
Виж целия пост
# 1
Само лед или студени кърпи. Успех
Виж целия пост
# 2
Какво да правя за да намаля отока? Вече слагах лед, но той не ми дава...
При удар помага и Арника - хомеопатично е Peace
Виж целия пост
# 3
Намажи мястото с олио или зехтин, обилно, но не да тече. Просто да е мазно. Колкото по-скоро го намажеш след удара, толкоз по-бързо спада оттока Hug

Това е стара и изпитана рецепта, която всеки път ползвам при поява на цицина Simple Smile Потвърдена и от педиатрите  Hug
Виж целия пост
# 4
Намажи мястото с олио или зехтин, обилно, но не да тече. Просто да е мазно. Колкото по-скоро го намажеш след удара, толкоз по-бързо спада оттока Hug
Потвърждавам Grinning
Бързо оправяне.
Виж целия пост
# 5
Когато синът ми се удря, мажа с индовазин. Така отокът не става много голям и не боли много.
Виж целия пост
# 6
Намажи мястото с олио или зехтин, обилно, но не да тече. Просто да е мазно. Колкото по-скоро го намажеш след удара, толкоз по-бързо спада оттока Hug
това го знам от една приятелка и наистина помага,а до колкото знам и не остава синина Peace
Виж целия пост
# 7
Намажи мястото с олио или зехтин, обилно, но не да тече. Просто да е мазно. Колкото по-скоро го намажеш след удара, толкоз по-бързо спада оттока Hug
това го знам от една приятелка и наистина помага,а до колкото знам и не остава синина Peace
smile3521
Виж целия пост
# 8
Какво да правя за да намаля отока? Вече слагах лед, но той не ми дава...
При удар помага и Арника - хомеопатично е Peace
"arnica montana-хомеопатично средство при натъртване и удар - предпазва от вътрешни кръвоизливи, гадене и следударни възпаления. 5 гранулки се разтварят в 10 ml вода. Прилага се 3-4 пъти дневно,
два поредни дена."
Всички отоци и подутини минават за отрицателно време!

оох, само не ме питайте от къде знам Embarassed
Виж целия пост
# 9


оох, само не ме питайте от къде знам Embarassed
Не си сам! Laughing
Аз ползвам и Арниката и студено масло от хладилника (хем студено, хем мазнина).
Виж целия пост
# 10
Намажи мястото с олио или зехтин, обилно, но не да тече. Просто да е мазно. Колкото по-скоро го намажеш след удара, толкоз по-бързо спада оттока Hug

Това е стара и изпитана рецепта, която всеки път ползвам при поява на цицина Simple Smile Потвърдена и от педиатрите  Hug
Това правя и аз винаги когато децата се ударят- не се получава нито синина нито цицина. Действа на 100% Peace
Виж целия пост
# 11
Намажи мястото с олио или зехтин, обилно, но не да тече. Просто да е мазно. Колкото по-скоро го намажеш след удара, толкоз по-бързо спада оттока Hug

Това е стара и изпитана рецепта, която всеки път ползвам при поява на цицина Simple Smile Потвърдена и от педиатрите  Hug

При нас това въобще не помагаше, пробвах го на няколко пъти и цицините си оставаха огромни...най-си омага студеното,но пък не е много безобидно...пък и детето не дава да го пипнеш в този момент
Виж целия пост
# 12
Оправихме се, слава Богу, сега остана само синина. Слагах му лед и студени мокри кърпи и после намазах със зехтин. Тези дни ще си купя и Арника, да имам, че...
Благодаря на всички  Hug
Виж целия пост
# 13
Намажи мястото с олио или зехтин, обилно, но не да тече. Просто да е мазно. Колкото по-скоро го намажеш след удара, толкоз по-бързо спада оттока Hug
това го знам от една приятелка и наистина помага,а до колкото знам и не остава синина Peace
Подкрепям и аз Peace
Виж целия пост
# 14
Лиотон 1000 гел-съд.хепарин,който разнася отока и синината.Помага и при стари синини.Малкият колкото пъти се удари,веднага намазвам с него-виждаш,как отока намалява пред очите ти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия