масичка и столче за игра

  • 1 201
  • 15
Искам да купя на сина ми мсичка със столче за игра, но не от пластмасовите с Том и Джери, а дървена. Чиновете на Чико ми са скъпички 145 лв. Имате ли идеи къде мога да намеря нещо такова?
В търсачката открих, че в ТСМ се намирали подобни, но не ми отваря снимката
Виж целия пост
# 1
защо не провериш във магазин"щтъркел" и в "слънчо" струва ми се ,че скоро бях видяла такива столчета там Peace
Виж целия пост
# 2
Можеш да пробваш и в магазините за мебели. Там могат и да ти ги направят по твой вкус и предполагам, че няма да излезе толкова скъпо.
Виж целия пост
# 3
Виждам, че си от Бургас........
в София в Комо съм виждала такива, направени от дърво

иначе потърси в някой голям магазин за играчки
Виж целия пост
# 4
Идеята за магазините за мебели ми хареса. Искам да е съвсем проста масичка със столче, но в ярки цветове. Благодаря за идеите
Виж целия пост
# 5
Идеята за магазините за мебели ми хареса. Искам да е съвсем проста масичка със столче, но в ярки цветове. Благодаря за идеите

Благодаря и аз за идеята - Гери много ще ги хареса Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Виж това:

Продава се в  ДаНет. Струва 40 лв и изглежда удобна, без остри ръбове. Прочети тук за повече подробности.
Виж целия пост
# 7
  За РД на Мартин му подариха масичка с две пейки отстрани от Хипото в Пикадили - пластмасова е, без остри ръбове, красива, в жълто зелено и червено, има отделения за моливи - той страшно много и се радва - ако такъв вариант те устойва провери и там.

Да добавя, че няма картинки и др.  по масата, стабилна е и много лесно се мие от пастели, боички и подобни.
Виж целия пост
# 8
Нашата е от Арексим. Пластмасова е и се разглобява. Има и плот, който се вдига и там може да си държи моливите и книжките. Отделно има и подвижен моливник. Вариантите са в червено, синьо и жълто за плота. Цената беше към 35 лв. Пак там продават и малки столчета по 6 лв.
Виж целия пост
# 9
Виж това:

Продава се в  ДаНет. Струва 40 лв и изглежда удобна, без остри ръбове. Прочети тук за повече подробности.
същите ги има и в търговската къща в "Славейков" Peace
Виж целия пост
# 10
На мен това ми хареса https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png, но се оказа, че столчето не влиза в цената Tired
Виж целия пост
# 11
  За РД на Мартин му подариха масичка с две пейки отстрани от Хипото в Пикадили - пластмасова е, без остри ръбове, красива, в жълто зелено и червено, има отделения за моливи - той страшно много и се радва - ако такъв вариант те устойва провери и там.

Да добавя, че няма картинки и др.  по масата, стабилна е и много лесно се мие от пастели, боички и подобни.
  bouquet
още утре ще проверя там
а извън темата Мартин не беше ли в V група в детската ясла на Сан Стефано при Куманова и Ганева?
Виж целия пост
# 12
Нашата е от Арексим. Пластмасова е и се разглобява. Има и плот, който се вдига и там може да си държи моливите и книжките. Отделно има и подвижен моливник. Вариантите са в червено, синьо и жълто за плота. Цената беше към 35 лв. Пак там продават и малки столчета по 6 лв.
По описанието, което ми даваш мисля, че ще ми хареса. Дай малко повече инфо къде е Арексим ако имам път през Пловдив да огледам
Виж целия пост
# 13
Нашата е от Арексим. Пластмасова е и се разглобява. Има и плот, който се вдига и там може да си държи моливите и книжките. Отделно има и подвижен моливник. Вариантите са в червено, синьо и жълто за плота. Цената беше към 35 лв. Пак там продават и малки столчета по 6 лв.
По описанието, което ми даваш мисля, че ще ми хареса. Дай малко повече инфо къде е Арексим ако имам път през Пловдив да огледам. В търсачката ми излезе, че това е фирма за производство на щори newsm78 Embarassed
Виж целия пост
# 14
Да, това е фирма за производство на щори, но към тях има подразделение Аrexim garden за градински мебели. Ето и адреса в Пловдив - пише, че имат представители и в други градове
http://www.areximbg.com/bg/main.php?page=plovdiv&
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия