Склад за платове в София? Знаете ли къде има?

  • 5 534
  • 18
Отчаяно се нуждая да открия склад, в който продават платове на едро в София. За работата ми е, но не ми е известно изобщо къде може да има... Можете ли да посъветвате?
Виж целия пост
# 1
Пратих ти един адрес на лични,дано ти свърши работа.
Виж целия пост
# 2
И аз се интересувам от такъв склад, може ли и на мен да пратите?
Виж целия пост
# 3
Виждала съм голям склад на "Цариградско шосе" по посока излизане от София. Намира се след един магазин за авточасти и преди сградите на "Пежо". Отгоре на магазина има голям надпис "Платове".
Виж целия пост
# 4
На Княз Борис І , 160 Никимекс .
Виж целия пост
# 5
Има един магазин на килограм продават платовете в Св Троица е. Не е втора употреба.
Виж целия пост
# 6
Има един магазин на килограм продават платовете в Св Троица е. Не е втора употреба.

Къде точно е този магазин?
Благодаря
Виж целия пост
# 7
Има един магазин на килограм продават платовете в Св Троица е. Не е втора употреба.

Къде точно е този магазин?
Благодаря
Да, наистина - къде е?
Аз живея в света троица, но не го знам а също се нуждая от платове!
Би ли обяснила къде се намира?
Благодаря предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 8
Магазина е преди предпоследната спирка на трамвай номер 3 между градинката Св Троица и синьото клубче. Утре ще погледна точно, за да ви дам по ясен отговор.   bouquet
Виж целия пост
# 9
Извинявам се, че се намесвам в темата, но ме интересува откъде мога да купя хасе с детски щампи на едро и по-ефтинко. Wink Трябва ми за 30 детски комплекта за детската градина. Laughing
Благодаря предварително
Виж целия пост
# 10
може ли и на мен да ми кажете адреси.благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 11
Извинявам се, че се намесвам в темата, но ме интересува откъде мога да купя хасе с детски щампи на едро и по-ефтинко. Wink Трябва ми за 30 детски комплекта за детската градина. Laughing
Благодаря предварително
[
/quote]
ами до пазара Петков има много хубаво хасе със страхотни картинки.склада е под блока.мога да дам и телефон ,ама утре,че мъжа ми сега спи(той е телефонния указател Grinning)
Виж целия пост
# 12
О, да, наистина! СветаТроица ми е адски близко, но изобщо не знам къде е колелото на този трамвай.... с автомобил съм. Помагайте, моля. А днес ще трябва да обиколя и ако открия нещо интересно ще го напиша. А по принцип да знаете, че платове на кило изобщо не значи, че са втора употреба. Обиколих два склада засега, за които знам, че директно внасят платове и и на двете места ми казаха, че платовете са на кило. Нека проверя и днес и довечера ще ви напиша адресите на всички които си струват.

А на Бисе мога само да кажа, че по-ниски цени от втора база на Илиянци няма да намери.... Говорим за готови комплекти....
Целувам ви за успешен и спорен ден Grinning
Виж целия пост
# 13
А, в Никимекс съм ходила, имат доста неща, но без платове.... или поне не видях. Те оределено имат доста голяма гама, а и повечето магазини покрай тях на пазара Кирков зареждат от тях. Все пак днес ще ги проверя.... избора им на сатенени панделки и копчета направо е убийствен!

Браво на Никимекс. Дано са почнали да внасят и платове...
Виж целия пост
# 14
може ли и на мен да ми кажете адреси.благодаря  bouquet

и на мен, моля Praynig  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия