Завиждат ли ви приятелките ?

  • 12 504
  • 112
Е ,това е въпроса.
Завистта усещате ли я като такава или личи по други признаци?
Виж целия пост
# 1
Не ми завиждат и не съм усещала завист, иначе нямаше да са ми приятелки вече.
Виж целия пост
# 2
Надявам се - не!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Нямам от тия "големите" приятелки дето през ден са ти в къщата ,само 2 момичета с които си пия кафето от време на време  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Не знам  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Ами аз имам една две близки приятелки,с тях се срещам рядко,но не мисля,че ми завиждат.Имам познати обаче,които го правят...жалкото е,че доста късно го разбрах. Sad
Виж целия пост
# 6
Определено-НЕ!От форума усещам  една такава нескрита завист от Маленна, но ч преживявям- все пак не ми е приятелка Laughing
Виж целия пост
# 7
Не ми се вярва .Имам повече познати и по-малко верни приятели .С годините се пресяват кой е истински и кой е насреща в труден момент .Аз също не завиждам ,бих казала ,че се радвам на успеха на другите и винаги е от сърце .
Виж целия пост
# 8
Ами аз имам една две близки приятелки,с тях се срещам рядко,но не мисля,че ми завиждат.Имам познати обаче,които го правят...жалкото е,че доста късно го разбрах. Sad
Това имах предвид,как да разберем,че ни завиждат.
Виж целия пост
# 9
Ако ми завиждат, значи не са в списъка на близките приятелки. За останалите хич не ми пука.
Нямам такива сетива - не разбирам кога ми завижда някой, кога им върти интрижка...
Виж целия пост
# 10
Имам много малко приятелки, достатъчно интелигентни и специални хора са, за да проявяват такава дребнавост.
Според мен завистта е присъща на елементарни, първосигнални хора.
Виж целия пост
# 11
Не мисля...подбирам си приятелите, все пак Wink
Виж целия пост
# 12
Как да разберем,че ни завиждат?
Според мен ще си проличи. Отношението им ще се промени, ще има някоя и друга злобна забележка, може и приказки зад гърба ни.....разни такива неща.
Виж целия пост
# 13
Не, доколкото знам поне Mr. Green. newsm78Ама щом са приятелки, би трябвало да не завиждат Thinking.
Виж целия пост
# 14
Не, приятелките ми точно не ми завиждат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия