Препоръчайте ми добър фаянсаджия- Варна

  • 4 189
  • 6
След като поредният майстор взе да ни отлага за неопределено време (трябваше да влезе почти преди месец, а сега спря и да си вдига телефона) вече не знам къде да търся майстори. Само банята остана и част от кухнята, не повече от 30 квадрата замазка, лепене на плочки и гранитогрес, повдигане на нивото в банята и изграждане на корито за душ-кабина. Казват, че работата е за около седмица, но никой не се захваща. А до средата на септември трябва да е готово за да се нанесем в началото на октомври.
Имате ли координати на добър фаянсаджия? Не ми се иска да търся по обяви- не се знае на какъв ще попадна. Някой, който да работи добре и на нормални цени.
Виж целия пост
# 1
Моят също е препоръчан, но да ти кажа аз не съм доволна като цяло..Не е от най-прецизните  Rolling Eyes

На места някои плочки са мааалко по-високо от другите. Това не се забелязва на пръв поглед, но като се загледаш, дразни  Close

Абе..Има кусури майстора, но пък иначе е сговорчив. Дава идеи, но ако ти не искаш така, ти го прави както искаш в крайна сметка.

На нас той също ще направи прагче в банята, за да сложим плъзгащи врати и да отделим душ кабина, цялата баня с плочки, ВЦ-то и два коридора.

АКо го искаш, ще ти дам координатите му, да дойде при вас, като свърши с нас. Ние ще свършим около 5 септември  Peace
Виж целия пост
# 2
Като гледам много сме с 'майсторки' проблеми.... на мен ми падна мазилката в едната стая и няма кой да ми я оправи, а не мога да сложа ламината... а бе смотана работа...
Виж целия пост
# 3
Как вървят цените на квадрат във Варна за лелене на фаянс и теракота, питам от любопитство?
Ако бяхте от Плевен щях да Ви препоръчам много добър майстор, но е малко далече. Доколкото ми е известно повечето майстори са ангажирани, защото всеки се е сетил да прави ремонт по това време на годината. Гадничко е, обаче такъв ремонт не се прави през зимата.
Виж целия пост
# 4
Да. ЗАети са всики майстори сега. Направо е чудо, ако се  намери свободен  Tired

Нашият взима по 12 лв на квадрат, като за лайсни взима по 2 лв на метър (май), а за фризовете по 5 лв на метър. Ми не е без пари, ама...
Виж целия пост
# 5
Бубе, хайде до ден-два да ти пиша дали му искам координатите. Че май намерихме един, ама не е много сигурен... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Бубе, хайде до ден-два да ти пиша дали му искам координатите. Че май намерихме един, ама не е много сигурен... Rolling Eyes

ОК Цвети, нямаш грижи. Винаги знаеш, че ако имаш нужда можеш да пишеш  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия