Бременна ли съм или не!

  • 4 746
  • 65
Нямаше да пиша , ако не бях толкова нервна тези дни. На 20 август е възможно да съм забременяла. На 28 си правих тест (уж показва резултат след 7 дни от евентуалното зачеване),излезе отрицателен, от тогава температурата ми е 37 всеки ден и съм страшно нервна. Пия фолиева киселина и чакам да дойде 9 септември, когато е датата на следващата ми менструация. Може би ще ме разберете как се чувствам, може би някои  дами имат повече търпение от мен. Може да съм бременна, а може и да не съм. Ако не съм със сигурност ще се разочаровам. Ще ми се да можех да изчакам тези дни да се изтъркалят по-лесно. Ще се радвам на тези, които биха ме успокоили малко.
Виж целия пост
# 1
 на тестовете не вярвам много изчакаи да ти закъснее и тогава си направи тест надявам се да видиш желаните 2 чертички пожелавам ти го от сърце  Heart Eyes






Виж целия пост
# 2
Направи си още един тест след няколко дни,при мен се получи следното,бременна в почти втория месец а теста отрицателен.Стискам ти палци за положителен резултат.
Виж целия пост
# 3
Уф, много добре те разбирам  Sad Аз бях същата нерва. Не знам защо ги пише тези глупости по тестовете, няма такъв, който да покаже положителен резултат толкова рано. Търпение му е майката. Пробвай пак при 2-3 дни закъснение. Аз също нямах търпение и направих тест един ден преди очакваната лелка и видях двете чертички. После, пък, треперих няколко дни да не би да е т.нар. химическа бременност.

Желая и на теб две черти много скоро.

П.П. А, и температура 37 в момента не означава нищо. Важно е да не падне около датата на очакваната менструация. Не се самонавивай толкова, че е много мъчително.

Поздрави.
Виж целия пост
# 4
хубав ник и добре дошла... Simple Smile

Прекалено е рано за тест, каквото и да пишат по тях.
Изчакай деня на М., а още по - добре няколко дни закъснение.
Може (пак тогава) да пуснеш кръвен тест, за по - сигурно.
Ама е много много рано сега.
Настоящия момент използвай за събиране на търпение.
Невинаги нещата стават бързо и
така, както ги искаме.
Пожелавам да е станало, но си трябва време
Виж целия пост
# 5
чакай, сега се зачетох по - внимателно и нещо не ми излизат сметките.
Защо трябва да ти идва на 09? Ако мислиш, че си забременяла на 20, то в нормалния случай би следвало да ти идва около 03. Ако ще ти идва на 09, то би трябвало овуто да е около 26...
Виж целия пост
# 6
Работата е там, че засега отлагаме да имаме бебе, предстоят ми държавни изпити и т.н. И затова ползваме презервативи. Но на 20 август любимият ми продължи още малко  любовният акт след като се беше изпразнил в презерватива, за да свърша и аз, в резултат на което презерватива се беше разлял и в началото на влагалището ми имаше сперма.
И двамата сега се надяваме да съм бременна, но ако не съм, ще отложим опитите за по-късно.
Това е накратко моята история.  Коя ли жена , която не си е помислила , че е бременна не го е желала с цялото си сърце Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
Нали знаеш, че за да забременееш е нужно да си в овулация, както и спермитата да стигнат там, където трябва Grinning
Ти тогава в ову ли си била? Колко ти е дълъг цикъла?
Не се забременява толкова лесно, за съжаление...Пожелавам ти рано или късно да стане, щом го искате наистина!  Hug
Виж целия пост
# 8
Важното е, че сега съм малко по-спокойна, след като споделих болката си с вас. Благодаря ви! И ако съм забременяла ще се похваля! Вече имам едно момиченце на 3 години, но много ми се иска още едно детенце! От Йоанна знам , че се забременява не само, когато си в овулация. С дъщеря ми забременях в една от последните 9 нощи преди датата на м. Е вярно, че тогава беше без презерватив. А пък сега трябва да се надявам да се скъса Joy
26 жени на 1000 забременяват с презерватив за една година, ако не се лъжа.
Прегръдки на всички!!!! Hug
Виж целия пост
# 9
Още е рано да се кажелПочакай още малко и ще разбереш.Успех!
Виж целия пост
# 10
wonderful, не знам коя е тази Йонна дето ти е казала: "че се забременява не само когато си в овулация", ама явно ще е голям "капацитет" Mr. Green
Иначе за теб е още рано да разбереш, ако е вярно това което си писала май на 20-август не си била в овулация.
Все пак късмет, чудеса стават  bouquet
Виж целия пост
# 11
Аз доколкото разбрах Йоанна е дъщеричката й Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Да, сетих се и аз ама късно Laughing
Ама още по-зле, не може човек дето има вече едно дете да си задава такива въпроси Wink
Виж целия пост
# 13
Важното е да запазиш спокойствие, какъвто и да е резултата.При мен нямаше проблем още от първият път и при седмица закъснение теста се оказа полжителен.Въобще тестовете винаги поне при мен са показвали точен резултат на 100%.А на ехограф дори и вагинален трудничко може да се види при 7дни закъснение.Успех! Peace
Виж целия пост
# 14
При бурен секс може да се отдели яйцеклетка, която да бъде оплодена.
Възможно е да се забременее не само на датата, която считате за овулация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия