Съсипах си прахосмукачката

  • 2 437
  • 7
Имах майстор вкъщи, който шкуреше шпоаклованата стена, минах след него с прахосмукачка и сега стените на тръбите на прахосмукачката са налепени с твърд бял прах (явно е имало и капнала вода), а самата прахосмукачка работи, но не смуче и сигурно прегрява мотора, защото мирише на изгоряло. Някакви съвети? newsm78 (изключвам тези от рода: "Като ти е толкова акъла, купи си нова прахосмукачка).
Виж целия пост
# 1
Измий тръбите, извади филтъра на прахосмукачката (би трябвало да е пред торбата, която събира боклука), опитай да го изпереш, ако не става купи нов. Ако торбата не може да се изчисти, най-добре и нея смени. Продават се хартиени торби заедно с филтъра. Предполагам, че прахосмукачката се тормози от заседнал по-обемен материал в тръбите. На мен детето ми беше извъртял номер, натикал дребна играчка в извивката на тръбата, почти до ръкохватката и прахосмукачката се държеше точно както описваш.
Виж целия пост
# 2
Нашата прахосмукачка има такива "симптоми" когато се напълни торбата с прах. Провери и това. Може от повечето боклук да се е препълнила.
 А за трабата се чудя не можеш ли да я разкачиш и да пробваш със силна струя вода?
Виж целия пост
# 3
а що не смениш само тръбите?
Купуваш си нови тръби.
Виж целия пост
# 4
Благодаря на всички за съветите.  bouquet
Виж целия пост
# 5
Проблем ти е направила водата, където е имало покапано. Защото мъжът ми прави нон- стоп шпакловки и нон- стоп ми прибира прахосмукачката на обектите си  Close Но си ми я връща читава.
Пробвай да изпереш торбичката и да измиеш с гореща вода тръбите  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Може да се е набил прах във мотора и тогава смяната на тръбите няма да ти помогне, провери филтъра
Виж целия пост
# 7
i nie sme v remont i ot izvestno vreme smu4enme predimno stroitelni otlomki  Sick
ujasno e nepriqtno, probvai da smenish filtrite kakto te savetvat po-nagore i kakvoto mojete iz4istete i izmiite!
Dano se opravi..
ili vijte da nqma neshto po-edro zadrusteno nqkudeq koeto da tovari motora!
Uspeh!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия