Търся родителите си!

  • 2 201
  • 13
Здравейте!Преди няколко години научих от чужди хора, че съм осиновена в деня на смъртта на жената, която ме отгледа-моята майка.С баща ми тази тема не се коментира въпреки, че той е разбрал, че съм научила.Накратко-искам да открия биологичните си родители, но в никакъв случай не искам да узнава за това баща ми, защото за мен хората, които ме отгледаха са най-важни на света.Искам да науча повече за себе си-знам със сигурност, че имам брат или сестра.Как да постъпя, от къде да започна?Може ли някой да ми помогне?
Виж целия пост
# 1
Моите съболезнования за загубата на твоята майка  Praynig Flowers Rose Flowers Rose
Прочети темите в тоя форум и ще намериш отговор на последните си въпроси!Има и закована тема за организацията,която помага в случаи като твоя   bouquet
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти!Понеже съв новак, още не мога да се ориентирам.Ще прочета темите! Peace
Виж целия пост
# 3
Из темите наистина се споменаваше къде може човек да потърси информация за произхода си, но аз бих те посъветвала за начало да поговориш с хората, от които си научила. Ако са ти близки, едва ли ще е проблем. Ако не са чак толкова, ти трябва да прецениш на кого можеш да се довериш,  да помолиш за съдействие. Когато си била осиновена, сигурно много хора са знаели, а трябва да е имало и някой, който е съдействал, помагал или поне е бил по-близък довереник. Ако имаш някакви по-конкретни факти, за които да се хванеш, сигурно ще е по-лесно да тръгнеш по този път. Желая ти успех!
Виж целия пост
# 4
Въпреки,че се очертава труден разговор-говори и с баща си!
Виж целия пост
# 5
Здравей!Незнам какъв е този зор да си търсиш биол.родители та те щом до сега не са те потърсили толкова им пука за теб те си имат техен живот техни деца а ти каква ще се явиш тези които са те отгледали това са твоите родители
Виж целия пост
# 6
Кобра,до колкото разбирам divanova зор няма,а има желание,а дали им пука или не(на биологичните)това си го знаят само те,едва ли си запозната със ситуацията.Тя търси съвет и помощ,а не упреци и груб език. Извини ме,но ние не сме тук да се съдим,обиждаме и критикуваме,а да си помагаме.
Виж целия пост
# 7
Кобра,зора си е мой и знаеш ли какво,да не ти дава Господ да имаш и ти някога такъв зор!Обяснения други няма да ти давам,защото така като гледам няма да ме разбереш!
Виж целия пост
# 8
p0dkrepqm te mila.moqt plemenik i toi t1rsi cectrasi .moje bi i teb nqkoi te t1psi i misli sa teb.as s1m ot drygata strana ,znaq kolko e tr  bouquet  bouquetydno .k1smet mila.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 9
Вече пиша не като гост Simple Smile Не че е важно, Мила divanova, ти си напълно в правото си, така че изобщо не се депресирай от безсмислени коментари! Пък и не знаеш защо не те търсят биологичните - може да не искат да те притесняват, или пък да не те стреснат, ако ти не знаеш. Щом имаш желание, непременно направи всичко по силите си!!! Прегръщам те силно, Успех!
Виж целия пост
# 10
Благодаря на всички за подкрепата!Няма да се предам,в никакъв случай.Просто се замислих над това,че ако биологичната ми майка не е на ясно,че аз знам цялата история,това би я спряло да ме потърси,за да не обърква живота ми.Ако ставаше с някаква подсказванка от моя страна,каква ли би могла да бъде тя и как...


Виж целия пост
# 11
Ама ти имаш ли някакви коордианти, смяташ ли, че тя има твои? Ако не е така, просто започни да търсиш. Какво бяха казали китайците за дългия път и малката крачка? Wink Като напреднеш в търсенето и знаеш нещо по-определено, ще ти е по-лесно да решиш как да се свържеш с нея. Сега май си в пълна неизвестност и ти се струва ужасно да предприемеш нещо. Но когато си извървяла пътя, сигурна съм, че ще се почувстваш силна и уверена! Моля те, пиши как върви "разследването". Ако искаш, на "лични" ще ти разкажа една страхотна история за приятелка на майка ми, която споменах бегло в някои от другите теми. На теб ще кажа как точно тя откри майка си, за да видиш, че след първия изровен факт нещата могат да се подредят по най-неочакван начин.
Виж целия пост
# 12
Имам информация,че тази жена ме е търсила,но преди години,когато още нямах пълнолетие.Не посмях тогава да предприема нищо,а и на 16 години нищо и не ми идваше на ум.И ако тя не е сигурна,че аз знам всичко,мисля,че е апсурд да дойде и да ми каже...Просто съм учудена,че въобще ме е открила,в тези случи мисля,че само аз имам правото да търся истината,а хотата,които са оставили деца в домовете нямат право да научават нищо за тях.Но тя следи живота ми явно,поне до преди няколко години,защото заминах за чужбина и нямам почти никаква възможност да се прибирам в България.Ще пробвам чрез интернет да разбера каквото мога.
Виж целия пост
# 13
не се отчайвай мисля че ще намериш майка си.искам да попитам коя държавна институция помага  на такива хора,имам приятел който търси своята майка но от болницата нищо не му казват и никой не му помага в търсенето на майка му.посъветвайте ме къде ще ни помогнат защото ние знаем името на неговата майка от акта за раждане.моля ви пишете ми на :gatsy1986@abv.bg пишете ми дали някоя медия или някоя организация помага на такива хора.мерси предварително
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия