Някой ползвал ли е бебешките пелени (тип памперс) на Бенетон?

  • 510
  • 10
Моля за мнение от мамите, които вече са ги ползвали!
  bouquet
Виж целия пост
# 1
За първи път ги чувам...но ме заинтригува  FlutterЩе следя темата с интерес..А какви са им цените - информативно  newsm78
Виж целия пост
# 2
Да, преди около година, слагахме памперс само за следобедния сън и ползвах Бенетон. Но за кратко и не мога да твърдя дали при нормално ползване през деня е о.к. Бях доволна
Виж целия пост
# 3
а като цени?
Виж целия пост
# 4
Аз с дъщеря ми ги ползвах и бях много доволна после спряха да ги внасят и сега нямам представа дали някъде тук се намират. Сега от Италия си ги купувам /имат разлика от предишните но все пак са минали 5 години/ и пак съм много доволна. Цените са горе долу като на памперс.
Виж целия пост
# 5
Аз ползвах миналата година.Не са нещо особено като качество.Само на външен вид са много шарени и хващат око.Отвън са найлонови,но склада ,от който ги купувах имаше само 4-9кг и съответно като понатежахме вече не съм ги ползвала.Цената беше доста прилична,но не си спомням точно
Виж целия пост
# 6
Аз ползвах миналата година.Не са нещо особено като качество.Само на външен вид са много шарени и хващат око.Отвън са найлонови,но склада ,от който ги купувах имаше само 4-9кг и съответно като понатежахме вече не съм ги ползвала.Цената беше доста прилична,но не си спомням точно

Тези които ги купувах преди 5 години от тук бяха наилонови отвън ,но сега тези които ползвам от Ит. са си като на памперс материята.
Виж целия пост
# 7
http://www.zabebeto.com/shop/index.php?cPath=42&osCsid=3f696 … 2cf00ff25feac016b

ей, тук ги мерних и ми стана любопитно   newsm78 newsm78 ще взема аз да ги пробвам... Rolling Eyes Simple Smile
Виж целия пост
# 8
май точно такива бяха вътре.Синеещ фон.Сподели после,може да са някакви нови
Виж целия пост
# 9
А във Варна някой да знае къде ги има,че и аз се заинтересувах
Виж целия пост
# 10
Аз веднъж купих един малък пакет за проба, привлече ме марката и търговския им вид, но не останах доволна - пропускаха и Алекс се опишкваше. Цената не си спомням, но май не бяха много скъпи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия