Препоръчайте ми коректор

  • 584
  • 3
Здравейте момичета,
Имам сенки под очите,които много ме дразнят .До сега не съм ползвувала коректор за околоочен контур и не знам какъв да си взема.Искам да прикрива добре тъмните кръгове, да стои естественно и да не ми подчертава финните бръчици.Какъв да бъде,течен или стик?Дайте ми ако може и някаква насоченост и за марка от която сте доволни.
Благодаря ви предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 1
От всичко, което съм използвала, най-много ми харесва течният коректор на Revlon от серията Color Stay. Невероятно траен е, стои естествено и предполагам, че не подчертава фините бръчици/засега последните ме заобикалят отдалеч - явно съм ги наплашила Crazy/.
Цена не помня, но вчера си купих ФДТ от серията и той беше около 18 лева, значи коректорът трябва да е на по-ниска цена...

Изглежда ето така:

Виж целия пост
# 2
Аз ползвам този стик на Орифлейм, серията Джордани Голд. Изключително лесно се нанася, прикрива ми сенките под очите и има съставки, дето се борели с бръчките или нещо такова. И придава невероятно свеж вид на кожата   Hug



Виж целия пост
# 3
Благодаря ви за съветите Grinning
Преди да пусна темата бях решила да си взема Макс фактор,защото бях чела хубави отзиви за него в по-стари теми.Сега се навивам и за Ревлон....Ще бъда много благодарна ако получа още някое мнение от ползвуващите продуктите на двете марки newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия