Какъв плот за кухня...?

  • 9 233
  • 30
Момичета, помагайте! Какъв плот бихте ми препоръчали за кухня в преобладаващ цвят венге и светла бреза (или дъб, в зависимост от фирмата производител). Не харесвам мраморните плотове, макар те да са явно най-търсени. Нещо светло си представям, но какво по-точно  newsm78 Под шкафовете ще има гранитогрес (светъл, бежов), другата част ще е ламинат.
Виж целия пост
# 1
Само за ориентация, защото не са единствените производители / вносители на плотове.

http://www.kronospan.bg/products/category_decors.phtml?cat_id=37&type_id=0
Виж целия пост
# 2
Мерси, Зори! Днес ходих във фирмения им магазин, но нищо не харесах от мострите, които предлагаха.
Виж целия пост
# 3
http://www.newman-bg.com/bg/index.php?p=kit&t=3

http://www.mariahbg.hit.bg/cvetoveplot.htm

От кой град си? Така ще мога да те ориентирам по-точно коя фирма да търсиш.
Виж целия пост
# 4
Русе
Виж целия пост
# 5
ей, дайте още производители или вносители на плотове  Praynig
Виж целия пост
# 6
Моя е като света на корпуса (бук иначе вратичките са цвят ванилия=бледо жълти) Аронска е
Виж целия пост
# 7
Промяна в плановете - няма да са тези цветове, изобщо не си харесах подходящ плот  Sad
Виж целия пост
# 8
Първо си избери плот и после цветовете на шкафовете. Успех. Ако имаш нужда от помощ ....  пиши. bouquet
Виж целия пост
# 9
Мислех, че другият вариант е по-удачен. Все пак шкафовете трябва да допълват другия интериор, а не плота.
Виж целия пост
# 10
И аз така мисля, но след като при теб не проработи остава да тръгнеш по обратен ред. За съжаление има повече плотове имитиращи мрамор или със зърнеста структура и явно ще ти е трудно да избереш.
Виж целия пост
# 11
За подобни тъмни плоскости /венге/ аз си избрах от по-дебелите плотове /около 1 1/2 по-дебели от нормалните/ в цвят много светло бежово-жълтакаво, десена е като бамбуков паркет, стои много красиво. И аз намирам мраморните десени за грозни и много скучни.
Виж целия пост
# 12
има един нов модел имитира инокс, но дали ще ти отива newsm78
Виж целия пост
# 13
Уф, и на мен това ми е голям проблем Confused.
Бях си харесала една кухня, казах си 'тая ще бъде' и не исках и да помисля за друга.
Докато се натуткам обаче да я направя моделът поостаря и сега тотално съм сменила концепцията и съм се оплела като пиле в кълчища.
Да ме пита човек защо избрах такъв задължаващ цвят настилка в помещението, сега каквото и да направя трябва да се съобразявам с него Rolling Eyes.
Това ми е настилката:

Ето я и кухнята, на която се бях спряла първоначално (съжалявам за качството на следващите две снимки, но ги щракнах директно от списанието, в нета ги няма):

След като се отказах от нея, сега умувам върху нещо подобно с плот и гръб от инокс:

Не искам да слагам плочки на стената между плота и шкафовете, най-вече защото не ми се нравят ъглите за уплътнение, които всички производители масово използват, едни такива триъгълни, с нещо като бяла гума по края, разказват играта на целия дизайн Stop. За капак, ако плотът много се мокри, проклетата гума мухлясва Twisted Evil и не може да се изчисти с нищо.
Виж целия пост
# 14
има един нов модел имитира инокс, но дали ще ти отива newsm78

да, това е единствения вариант, но много студено ми се струва така. избрах други цветове.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия